0
[#]

Viena cilvēka projekts no Ukrainas Raventale spēlē samērā standartizētu black/folk un doom metal kombināciju, koncentrējoties uz klišejiskām tēmām, piemēram, uz dabas aprakstiem rudenī. Laikam tas ir ļoti depresīvi, skumji un pārdomas izraisoši. Zinām mēs tādus metālistus - dabasmīļus, kuriem nu ārkārtīgi patīk saskatīt dabas norisēs kaut kādus vēstījumus, ķert no tām kaifu, un savās dziesmās, ja vien ir ķēriens tādas sacerēt, nevis nodzerties līdz nemaņai, atspoguļot pārdzīvoto.

Cik zinu, vienīgā grupa, kurai tas tiešām izdevās bija Anathema (klausīties The Silent Enigma CD), varbūt arī nedaudz The Blood Divine (Awaken CD). Viss cits ir tikai masturbēšana uz trūdošām rudens lapām. Tā nu Raventale aiziet pa rudens taciņu drūmi lasīt sēnes un ogas plašajos Krievijas mežos...

Kaut gan CD skanējums nav slikts. Iesācējiem un metālistiem – dabasmīļiem noteikti patiks.

60/100

E.

 

Komentāri
0
Da labi :D
0
^vai tu esi metālists-dabasmīlis? ;)
0
Iesācējs masturbātors :D

Lake of Tears (Forever Autumn CD) ar neslikti tas izdevies.
+2
Beidzējs sperminators BoD
Forever Autumn reiz pa reizei uzlieku vēl tagad. Neuzksatu to par sliktu mantu esam, ja reiz tur ironija bija domāta.

E
Dabasmīlis laikam gan jā. Tiesa, manuprāt, tas ir vienīgais un diemžēl jau veiksmīgi apkarotais līdzeklis, kurš vēl kaut cik varēja sadziedēt šīs pasaules sociālās perversijas marazmus.

Es gan šo ripuli novērtētu augstāk. 8/10
Pārsvarā visas atsauksme ir balstīta tikai uz to ka čalis liriku par mežiem, lietiem un nolemtību ir sacerējis, bet vai tad tas ir kaut kāds tabu? Muzikālā ziņā protams nekā jauna tur nav, bet manuprāt šis ir visnotaļ labi nostrādāts ieraksts. Par "dabasmīļu" mūziķiem runājot es gan pirmajā vietā celtu Vinetrsorg-Till fjalls ripuli. Pie velna, iesācējs metālists dabasmīlis whatever
0
Njā, skaidri redzams, ka lai nu kas, bet pagāns Edenbeast toč nav :D

Kā lielisks dabasmīļu albums man nāk prātā pēdējais Negura Bunget ripulis. Lai gan tekstos neviena vārda nesaprotu, un dziesmu nosaukumu tulkojumi sevišķi uz dabas tēmām nekoncentrējas, tomēr asociācijas ir kā reiz ar mežu.
0
Lake of Tears - Forever Autumn pieminēju tajā sakarā, ka to klausoties tiešām var iedomāties kā rudens mežā lapas birst. Vēl KAUAN un EMPYRIUM rada līdzīgu atmosfēru.
+1
Sen nav klausīts, bet man kā dabasmīlim gan patīk, vismaz šis konkrētais albums, jaunākais tāds visai nepadevies.
Un cik nu standartizēts blek/dūms, ņemot vērā retos pārstāvjus šai žanrā, turklāt man gribētos likt Raventale tuvāk tam augšgalam.
0
paldies, ka atgādināji par Blood Divine-Awaken- tas nu ir viens izcils meistardarbs. ja patīk Darren White (ex-Anathema voks), tad obligāti vaig iečekot viņa jauno bandu Serotonal - ahujenna labs
+2
LOL, tā ir recenzija?! Izskatās pēc kārtēja ierobežota dumpinieka attieksmes izvirduma.
''Laikam...'', ''cik zinu...''... cik pārliecinošs viedoklis.
''Kaut gan CD skanējums nav slikts.'' Zajebis recenzija, čali, lasītājs daudz uzzinās par šī albūma muzikālo pusi... Un kurā dirsā Ukrainā atrodas plašie Krievijas meži? Nav nekas pret Tavu ultra pieredzējušā, progresīvā metālista attieksmi, līdz brīdim, kad tas tiek bāzts acīs tādā primitīvā un nekompetentā formā, pie tam neīstā sadaļā :) Šī nav recenzija, tas ir joks. :) Ar cieņu, metālists iesācējs - dabasmīlis, masturbētājs un drūmais sēņotājs.

P.S. www.ehow.com/how_2059766_write-m...
0
Mister E. ?
+2
ko puksti? ņem un uzraksti pats
0
+1
+2
Chaos, tas ir priekšnoteikums, lai kritizētu citu rakstītās? :) Tad visi, kuri izsakās(pamatoti vai nē) par kādu ripuli ar vārdiem ''šitas skan hujova'', ''nepatīk vokāls'' utt ir pašiem jāņem un jānodzied/jānospēlē. Tad E. pašam ir kautkas jāieraksta, un mēs varēsim parēkt un uzzināt par ko viņš ķer kaifu, viņš noteikti nebūs dabasmīlis, bet kautkas ne tik klišejisks... lol Man liekas, ja es uzrakstītu ka šitā recenzija ir laba, tad Tavs komentārs nepiedzimtu.
Man patīk lasīt recenzijas, bet šitas ir ne vairāk kā stūrgalvīgs uzbrauciens ar sarkasma devu. No sērijas ''es to nesaprotu, tāpēc tas ir sūds un punkts, bet īstenībā skan ok.''wtf. Es neko neieguvu, izņemot to, ka uzzināju autora attieksmi ar nabadzīgo argumentāciju un labo humora izjūtu. :) ..ok pohuj, varbūt man nav taisnība.

Ar cieņu, Ogotājs Iesācējs :D
0
^ ok, esmu bijis paviršs un neuzmanīgs, ka Ukrainu sajaucu ar Krieviju. atzīstu, tas nav pieklājīgi, un atvainojos. bet, CD jebkurā gadījumā manā skatījumā ir ļoti viduvējs, kaut ar labu skaņu, bet tomēr ar triviālām tēmām, kur nemitīgi atkārtojas viens un tas pats. tāpēc, tas nav pelnījis neko labāku par manu ironisko un tavuprāt idiotisko recenziju. ja tev patīk šis CD - superīgi, bez ironijas. tas ir ļoti labi, ka tu spēj skaskatīt kaut ko citu, kas piesaista uzmanību, un liekas interesants šajā albūmā (cerībā, ka tu esi iegādājies CD un to noklausījies). lūdzu, padalies ar savu viedokli par albūmu, nevis apbižojies kā maza meitene, un cepies par to, ka ļaunais un stulbais E. ir uzrakstījis sliktu recenziju par Raventale.

0
^^ p.s. paldies par mīļajiem ieteikumiem, kā rakstīt recenzijas. es uzskatu, ka tas man turpmāk būs ļoti noderīgi un pamācoši, un es varēšu izvairīties no kompromitējošu, grotesku un kopumā sliktu recenziju rakstīšanas, kas aizskar mūziķu un viņu potenciālās auditorijas jūtas un provocē negāciju izvirdumus, kas nevienam nav vajadzīgs. viss būs ieturēts stingros rāmjos, politkorekts un glīti iesaiņots fantastikā un sajūsmas pilnā izteikumu formā. par grupām, kuras man nepatīk, labāk neizteikšos, bet atstāšu to kompetentāku cilvēku ziņā. citiem ieteikšu lasīt tikai šādas recenzijas, un nedomāt, nedomāt, nedomāt...
0
^^^ vnk, es gribētu, lai ikviens saka ko domā, par to, ko dzird, pēc iespējas brīvākā formā, balstoties uz pirmajām izjūtām. ir taču grupas, kuras ar pirmajiem akordiem, ar labi nostrādātu albūma intro tevi spēj aizraut citā realitātē. tikai tās taču ir labās, izcilās un mums tik nozīmīgās grupas? jeb, es kaut ko jaucu, un mums ir jāuzskata par izcilu katrs neizdevies CD, tikai tāpēc, ka redziet, veči taču dragā METĀLU?
+2
''viss būs ieturēts stingros rāmjos, politkorekts un glīti iesaiņots fantastikā un sajūsmas pilnā izteikumu formā.''

Labu recenziju var rakstīt arī pēc iespējas brīvākā formā, balstoties uz pirmajām izjūtām, arī tādā formā, kā rakstīji Tu. Tava recenzija bija pelnījusi prettreakciju. Es jau uzrakstīju visu ko domāju un vēl vairāk. Vari ironizēt.

''jeb, es kaut ko jaucu, un mums ir jāuzskata par izcilu katrs neizdevies CD, tikai tāpēc, ka redziet, veči taču dragā METĀLU?''

Nē, tas ir bullshits, es Tev piekrītu.

Mans viedoklis par Raventale - "На хрустальных качелях", NE RECENZIJA: Sen klausījos, aš pat nogulēju, ka viņam otrais CD piedzimis, bet atceros kas patika un kas nē. Tomēr es viņu nevaru ilgi klausīties, jo vokāls nav manā gaumē un skanējums ir pārāk digitāls, kā arī manas ausis nemīl tādu sintika pielietojumu, pārāk krāsaini un nedaudz simfoniski, ja fona līnija ir ok, tad augstās vietas pārāk lec laukā. Cik atceros, tad lirika bija tik tiešām balstīta uz dabas aprakstiem, personifikācijām utt tikai ar slāvu vecvārdu un vecās formas piesitienu, mani tas pilnībā apmierina un sniedz estētisku baudu, gluži kā masturbēšana uz trūdošām rudens lapām, ok neiedziļināšos, jo Tu jau pats rakstīji:''Zinām mēs tādus metālistus - dabasmīļus'', ja reiz zini, nemācīšu profesoru.
Tas, kas man visvairāk patīk ir gan dziesmu struktūra, vairāki riffi, medidatīvā monotonija pāris momentos, gan kopējā atmosfēra. Kāds te ieminējās par Empyrium, man tieši pati tituldziesma atsit viņus nedaudz, laiakm pateicoties sintika stabules skanējumam, un iespējams arī bija dziesma ar līdzīgu melodijas motīvu, neatceros krč...
Albūms, manuprāt, nav nekas īpašs, bet tomēr ievērības cienīgs.
Dziesmā ''Серой Тоской Пораскинулся Лес'' jūtu Drudkh ''Forgotten Legends'' influenci, kaut arī Drudkh ir pavisam cits līmenis. Un tā arī ir mīļākā albūma kompozīcija. Kam patīk šitas albūms, iespējams patiks Inferi ''Shores Of Sorrow'', ''iespējams'', jo tur ir smagi cita muļa, bet tajā pašā laikā nedaudz uz to pašu pusi. Inferi ir depresīvi daudz dziļāks gan liriski, gan muzikāli.

70/100

+1
Gļuks ar komentāriem. Skat. kā pēdējo ''Wulfhere, šodien, plkst. 19:28''
0
Ha, vēl viens tika pie stilīga gļuka :D

''Albūms, manuprāt, nav nekas īpašs, bet tomēr ievērības cienīgs.'' - baigi pārliecinoši ...
0
^pagaidi, tas noteikti ir pārliecinošāk par maniem izteikumiem un slikto humora izjūtu.
0
ņu ņu neraudiet..
0
Noklausījos. Garlaicīgi veinveidīgs. 5/10 (jo nav tik traki, ka gribas uzreiz slēgt ārā).
0
Par albumu varētu teikt - pēc masturbēšanas uz rūdošām rudens lapām palīdzēt uzlabot pašsajūtu var tikai atvieglošanās degošā kūlā "De Mysteriis Dom Sathanas" pavadījumā.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
pincītis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Juods (20 gadi)
Nova (19 gadi)
M13 (jauniņais)
Komentāri
Viskas