0
[#]

Čīle. Diezgan unikāla vieta Doom’am, vai ne? Un Mar de Grises ir grupa, kas cenšas aktivizēt Čīles Doom’a kustību, manuprāt, ieņemot ievērojamāko vietu šīs valsts depresīvo mūziku spēlējošo apvienību sarakstā. Nu, tam par piemēru varētu kalpot kaut vai kontrakts ar somu Firebox leiblu, kas pamazām ieņem arvien spēcīgākas pozīcijas Doom mūzikas lauciņā. Kas zina, varbūt kādreiz tas attīstīsies par otru Peaceville? Bet ne par to ir šis stāsts.

Stāsts ir par to, cik garlaicīgs ir Draining the Waterheart. Absolūtam izvirtulim Doom metal žanra ietvaros jau no pirmajiem žēlabainajiem akordiem kļūs skaidrs, ka ir darīšanu ar it kā oriģinālu, tomēr šausmīgi nogurdinošu un salkanu materiālu, kas nav ticis tālāk par triviālajām doomīgajām tēmām kā romantika, sentimentalitāte un pamatīga deva „skaistu” skumju. Ok, katrā albūmā mēs varam atrast arī pa kādai labai dziesmai, un šajā gadījumā tā ir Deep-seeded Hope Avant-garde. Lai ko arī šis vārdu salikums izteiktu...

Pārējais materiāls ir vienveidīga, pārspīlēti melodiska masa, kas sapinas tieši šajā melodiskumā. Daudzi bļaus, ka Doom’am ir jābūt melodiskam. Piekrītu, tas ir labi, tomēr pārspīlējumi nav OK. Mar de Grises ir sagrābušies visu 90-to gadu tradīciju, pārforsējuši ar melodijām, gala beigās iegūstot nomācošu (sliktā nozīmē) un izcili garlaicīgu albūmu. Iesācējiem Doom’a žanrā varbūt patiks, jo tie parasti grābj visu. Izvirtuļiem un smalko baudu cienītājiem – veto!

Edenbeast

 

Komentāri
0
Šaubos vai kādam spīd pārspļaut Peacevill, bet Firebox un Prophecy Productions ir vienīgie, kas cenšas.

Debijas albums bija visai interesants un oriģināls, bet pagarlaicīgs Doom. Jaunais veikums ir saglabājis oriģinālo pieskaņu, bet muzikāli ir daudz labāks un pagaidām ieņem stabilu vietu manā gada Doom Metal TOP10 (~7-9 vieta). Labu melodiju nevar būt par daudz.

0
Man k-kā tas pirmais tieši labāk patikās.
-1
jup, šie ir izcili garlaicīgi
0
Skiet ka grupa gribeja jlut slavenaka ka Poema Arcanus, bet nesanaca, jeb kas sini muzika(kaut gan ta ir izcila) izklausas ka PA rip off kopija un teskti nav ne tuvu tik poetiski ka PA ...,m grupai truskt mazinas originitates, bet varbut es to nesaprotu?
PS Man grupa patik, pazistu muzicus, bet ...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
vainamoinen (20 gadi)
Tontoons (18 gadi)
mynegation (13 gadi)
Rausis (1 gadiņš)
Komentāri
Viskas