0
[#]

Mēs dzīvojam grūtos laikos, kad pār pasauli valda materiāli nodrošinātu leiblu piedāvājumi, viņu uzpirksteņi un idioti. Nē, muļķības.. Pār pasauli valda internets. Lai arī Terzens un tas otrs, vai nav pie pakaļas kā viņu sauc, man šad tad mēģina kaut ko iestāstīt, esmu pietiekami bruņots, lai tiktu cauri neskarts. Ja nu vienīgi paliek neliels aizvainojums par to, cik zemu mani kā klausītāju vērtē šie „eksperti”. Bet jauniešiem, kas vēl ir tikai savas identitātes meklējumos, vai arī uz nostabilizēšanās ceļa, vajadzētu turēties no tā visa pa gabalu. Tātad..

..pieņemsim, ka tu esi jaunietis, kurš ir ieslēdzis radio HVZ Cock un Terzens tev stāsta par jaunāko, kas noticis smagajā mūzikā. Viņa balss skan pārliecinoši, tu esi nedaudz samulsis, iespējams pirms brīža esi sevi aizticis, bet, hei, viss kārtībā, tā gadās. Tu arī esi pārliecināts, ka Latvijā ir ceļš pa kuru braucot var nonākt Meksikā. Tu esi stopējis? Tas nekas, Coffins ir šeit lai tev palīdzētu.

Coffins ir japāņu trio, kuri sevi ir pasludinājuši par aktīviem 1996. gadā, bet pazīstamāki kļuva 2005. gadā ar „Mortuary In Darkness”, kas tika izdots uz Razorback Records, bet tagad savādā kārtā nomainīts ar kādu mistisku 20 Buck Spin ar ko ir sadarbojušies arī agrāk. Biju jau domājis,ka Razorback nelaidīs tādu mantu projām, bet tā nu ir viņu darīšana, un galveno jau tāpat ir izdarījuši, savādāk par tik lielisku bandu nezinātu vēljoprojām.

Šis albums var būt pārāk smags trieciens metalkora un mūsdienu mainstream metal scēnas nomocītai psihei, tapēc pirms tam ir vērts sagatavoties ar vēstures lekcijām par Hellhammer un Celtic Frost. Mmm.. jā. Es zinu, ka arī jūs tur esat, kas tāpat kā es, dzirdot šos vārdus sarosās un kļūst manīgāki, paaugstina savu uztvertspēju un uz brīdi apklust, lai uzmanīgi iegūtu informāciju, kādā sakarā šie vārdi tiek pieminēti. Coffins ir absolūts mūsdienu Hellhammer, tikai niknāk nomērcēts drūmā death doom koncentrātā un ievibrēts sulīgā, piķa melnā skaņā. Kad ar misteru kk:( klausījāmies „Buried Death”, salīdzinājumi ļoti ātri atrada ceļu līdz mēlei. Pirmais, kas ienāca prātā bija vecais labais buldozers, kura vadītājam pilnīgi noteikti piestāvētu griezt Coffins. Kolēģis, savukārt, atzina, ka tas izklausās pēc muzikāla liela resna vidējā pirksta visam, un nekas cits neatliek, kā vien piekrītoši māt ar galvu atsperīgajā panciski oldskūlajā ritmā.

Šī noteikti ir mūzika, kas liks tev nogalināt, un nav izslēgts, ka tavā galvā parādīsies balsis, kas tev to liks darīt, bet ja tu jau stāvētu uz ielas un gatavotos vilkt ārā savu šaujamierīci, tad atskanot „Buried Death” tu izvelētos mest to pie malas, un nāves cēlonis būtu atkārtoti sitieni ar smagu, trulu priekšmetu pa galvu. Pēdējais albums viņiem ir sanācis īpaši jaudīgs, un radīs/apmierinās spēcīgu uzbudinājumu sulīgas, jumtu raujošas mantas kārotājiem.

Novēlu jums nepalaist garām šo lielisko albumu, stiprināties garā ar labu, spēcīgu mūziku, un neaizmirst, kas ir kārtīgs oldskūls spēks, šajos modīgajos laikos.

Fauns

 

Komentāri
0
Otrai rindkopai par godu iečekošu, kautgan ''Mourtuary in Darkness'' (2005) nepatika.
+1
Starp citu, hvz cockā vairs raidījumu nav, viss kārtībā.
+1
Buried Death pirmo reizi dzirdot, nu jau kādu laiciņu atpakaļ, bij patīkams pārsteigums, ka kāds vēl spēlē metālu šādi - ar tādu "vecmodīgu" piegājienu, tik brutāli un sagrābjoši, turklāt no Japānas. Kaut gan priekšroku dodu The Other Side Of Blasphemy, tomēr Buried Death ir albums, kas tik tiešām spēj aprakt.
Turklāt albuma koverarts spraužams pie sienas, un tā iemesla dēļ vien gribas šito dabūt sev apčamdāmā diska formā.
+2
Atzīšos godīgi, šorīt kāreiz meklēju kaut ko ko ātri novilkt un uz diska uzrakstīt un klausīties uz sava ahūnā Technics SA-EH780, bļe bet stāsts nav par to. Uzrakstīju šamo Coffins un Kataklysm (jaunāko), karoče tas Kataklysm izklausās tiiiik nīkulīgs uz Coffins fona, haha! Šis laikam būs mans pirmais oldskūl ievērtējums vispār, jo es parasti ar šitiem pa gabalu, meklējot nopietnāku mūziku, bet ejjjj nost ku labs :)))) Tagad klausos pilnā laimē, nost šodien ar visiem dūmiem, visu visu...
0
Šitie džeki izraisa nopietnas simpātijas. Mudīgi jāvelk Mortuary in Darkness :))
Altars in Gore - tā tik ir dziesmiņa, un tas soliņš pa vidu uzdzen kārtīgu smīnu.

Ja nu kādam pēkšņi interesē Japanese Extreme Metal, tad lūgums iečolēt šeit:

www.youtube.com/user/mkintokyo...
0
vispār Jāpānā ir stilīgi džeki:
www.youtube.com/watch?v=_4g5SvLpU5s...
+1
ai, viss man aizgāja... karoč pie visa vainīgs Smirnoff 50%, bļe, ku labs un efektīvs. jo vairāk dzeru, jo mazāk saprotu, kā tie džeki(skat iepriekšējo ierakstu) ir spējīgi uz kaut ko tādu, love no visas sirds:

www.youtube.com/watch?v=jzRHx4EMtns...
0
^ai, vo šitais stiliņš ir aizgājis jau līdz nožēlojamai garlaicībai... nu nē.. Tad es labāk uzlieku kko no Malignancy. Tiešām var albumu noklausīties no sākuma līdz beigām. "Intrauterine Cannibalism" ūber albums! Tev kā bungotājam, vispār dubultam efektam būtu jābūt.
0
^^iedo noklausīties, es nevaru atrast torentos. btw, mani no ūber bungām īpaši neieper, drīzāk Rotten Sound gičas man liek jūsmot. Starp citu, vai esi ievērtējis viņu veco 'Drain' albūmu? Es brīnos, ka metāl-arhīvos šam ripulim nav nevienas recenzijas, jo, manuprāt, tā ir visu laiku labākā RS plate. Tas vokāls ir ne pa jokam spēcīgs... var griezt pa riņķi neskaitāmas reizes.

Vispār Rotten Sound trūmetālā nav gandrīz nevienas atsauksmes. Brīnos, kā neviens nepamana tādu mantu...
0
zināt jau zin, tik neviens acīmredzot nav tik lielā sajūsmā kā tu.
+1
blje ssitaa ir ahujena recenzija vienkarsi 8)
interesanti lasit!!!
zzel ka autors vairs neizpauzzas vel kadaa gardaa luupu kustibu imitejossaa recenzijaa!
0
Faun paldies par ieteikumu.Garda manta.
0
Dzīvajā vēl gardāks: www.youtube.com/watch?v=hjd-5uoEU_E...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
LaurisPo
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
vainamoinen (20 gadi)
Komentāri
Viskas