0
[#]

Sestdien, 9. aprīlī, Liepājā, klubā `Fontaine Palace` uzstāsies divas leģendāras latviešu smagās
mūzikas grupas - SANCTIMONY un HUSQVARN.

Pēdējo reiz abas grupas uzstājās kopā 22. janvārī, iesildot leģendāro zviedru death metal grupu ENTOMBED un jāpiebilst, ka šī būs arī viena no retajām iespējām redzēt HUSQVARN uzstājamies dzīvajā. Grupu var pamatoti uzskatīt par Latvijas smagās mūzikas pamatlicējiem un celmlaužiem ar vairāk nekā 15 gadu stāžu.

Grupa SANCTIMONY arīdzan nav no jaunajām un savas muzikālās gaitas sāka 1994. gadā, spēlējot death metal un tajā laikā tika izdoti arī vairāki ieraksti – „When the sun was god” un vēlāk „Eternal suffering”, kas bija pirmais grupas nopietnais albūms un tika izdots uz leibla „Father productions” un izplatīts ne tikai Latvijā.

Pēc vairākām grupas sastāva maiņām, tas beidzot nostabilizējās 2002. gadā un līdz ar izmaiņām ienāca arī jaunas vēsmas SANCTIMONY mūzikā – jaunās dziesmas skanēja daudz agresīvāk, taču death metal mūziku nomainīja smags, melodisks roks(kā savu muzicēšanas stilu turpmāk grupa min death’n’roll), tomēr saglabājot metal mūzikai tik raksturīgo enerģiju un spēku.

Protams, nevar aizmirst neticami enerģiskās dzīvās uzstāšanās, kas ir tik raksturīgas SANCTIMONY un viennozīmīgi, viņus atdeves ziņā uz skatuves spēj pārspēt retais.

SANCTOMINY dalījuši skatuvi kopā ar tādiem māksliniekiem kā DISMEMBER, ENTOMBED un WHITESNAKE.

Edgars.

 

Komentāri
0
Par Latviešu Vellu Metālu +
0
nez gan kur tu to enerģiju un spēku saskatiiji
0
zhel netieku
0
kaut taa gripa liidz sestdienai atshuutos no manis! pirms gadiem 10 husqvarn liepaajas dzintaraa piedaliijaas un mans bi pirmaa rindaa! ceru ka tagad ar taa izdosies he:)
0
he, es pirms pāris gadiem ar visu gripu braucu uz Viļņu Moonspell skatīties, un nekas slikts nenotika ;)
0
Nu ta beidzot kautkas Liepājā atkal labs (nevis tikai normāls) notiks
0
es arī netieku ;(
0
man shkjiet ka shamaa pasaakumaa tomeer ir greeks neierasties! hail liepaaja!
0
Bij labais
0
Rubaks bija labs?? :))
0
Nezinu nebij laika paskatiities
0
juuuu...me tur bija...eh nu ne nu ko lai saka es kaa riidziniece varu spriest ka nu lai nu ko bet nu Fontain ir ideaala taadu pasaacienu vieta..vnk super..:))))
0
Nu bet protams
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
vainamoinen (20 gadi)
mythago (17 gadi)
Komentāri
Viskas