0
[#]

18. novembrī (otrdiena) dubulti svētki būs smagās mūzikas cienītājiem – Latvijas dzimšanas dienā Sapņu Fabrikā dārdēs metāls un roks Krievijas grupas “Kipelov” izpildījumā.

Koncertā dzirdēsim gan par nemirstīgiem hitiem kļuvušās dziesmas, gan arī pavisam jaunas kompozīcijas.

Krievijas smagā roka un metāla klasiķi - grupa “Arija”, kuras vizītkarte savulaik bija Valērija Kipelova spēcīgā balss, ilgus gadus pulcēja savos koncertos pilnus stadionus un ieņēma pirmās vietas hitparādēs. Pēc tās negaidītās šķelšanās 2002.gadā lielākā grupas mūziķu daļa nolēma apvienoties jaunā projektā ar nosaukumu “Kipelov”, kas uzreiz aizsāka enerģisku un veiksmīgu radošo darbību Valērija Kipelova vadībā un savā ziņā pārņēma grupas „Arija” stafeti.

“Kipelov” koncertus aktīvi apmeklē visu paaudžu fani. Pats Valērijs Kipelovs atzīst: “Ja kādreiz tie bija pārsvarā mūsu vienaudži, tad tagad pat grūti noteikt vidējo fana vecumu, jo tas svārstās no 8 līdz 60 gadiem.” Arī Latvijā netrūkst grupas cienītāju, jo labai mūzikai nav ne ģeogrāfisko robežu, ne valodas barjeras, par to noteikti pārliecināsimies koncertā Rīgā.

Valērijs Kipelovs, kam cita starpā šogad apritēja jau 50 gadi, ir viena no leģendārākajām personībām uz Krievijas smagās mūzikas skatuves. “Galvenais, vienmēr būt sirdī jaunam!” – tāds ir viņa moto, un šaubu nav, ka 18.novembrī jauni un brīvi jutīsies arī Sapņu Fabrikas apmeklētāji.

Biļetes uz koncertu nopērkamas “Biļešu Servisa” un “ReklaMarket” kasēs.

 

Komentāri
0
visticamāk ka nesanāks
0
Nebūtu 18. novembrī, moš arī aizietu.
0
Cikos tas pasaciens būs un cik maksā biļete?
+4
18. novembris nebija pareiza datuma izvēle
+2
Rakstīt "cita starpā" būtu jāaizliedz ar likumu.
+1
ko vispār nozīmē cita starpā? starp kājām?
+1
Kā bij?
+1
jautājums no nākotnes...
+1
:D
-1
Intresanti.
+1
oblig'ati jåiet...
+1
un tomēr nē
+1
18...DATUMS KĀ DATUMS.
DIEMŽEL NETIEKU(NU, NEKAS DIVREIZ ŠAMĒJO REDZĒJU. GAN JAU VĒLREIZ BŪS RĪGĀ).
TOMĒR PĀRĒJIEM ĻOTI IESAKU APMEKLĒT ŠO PASĀKUMU. LAI PAKLAUSĀS, KĀDAI IR JĀBŪT SKAŅAI ROKKONCERTĀ UN KĀDAM IR JĀBŪT PUBLIKAS ATBALSTAM GRUPAI.
0
Bija super! Skaņa, atmosfeera - viss!
+1
saluts ari bija fors
0
Cik ta cilvēku tur bija ?
0
Cilvēki bij diezgan pulka, pārbāzts gan nebija kā iepriekšējā reizē. Nolaida forši, salīdzinot ar iepriekšējo reizi baigais pluss ir tagad otrs ģitārists, skanējumam cita štelle.
Dažām dziesmām no pašu albuma vietumis uzdeva riktīgu žaru.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Komentāri
Viskas