0
[#]

Pēc gandrīz sešus mēnešus ilgušajām problēmām, 31. decembrī durvis atkal vērs populārais Liepājas klubs „Fontaine palace”.

Vecgada vakara pasākumā klubā uzstāsies „Fontaine palace” saimnieka Luija Fonteina grupa LOUIE FONTAINE AND THE LIVING DEAD, kā arī soul mūziķis ROCKIE CHARLES no Ņuorleānas, kurš mūzikas portālos un izdevumos tiek dēvēts par „soul mūzikas prezidentu”. DJ pienākumus pildīs DJ Juveris no JAFFA RIGA.

Pirms kluba atvēršanas veikti daudzi telpu uzlabojumi „Fontaine palace”, kas noteikti padarīs kluba apmeklējumu patīkamāku kā iepriekš, bet kā lielāko no jaunumiem noteikti jāpiemin „Fontaine Deli Snack” ēstuves atvēršanu blakus klubam,  ēdienu pasūtīšana būs iespējama arī naktī.

Laikus ticis padomāts arī par „Fontaine palace” janvāra programmu un jau pavisam drīz Liepājā atkal baudīsim daudzu populāru pašmāju un ārzemju mākslinieku priekšnesumus. Janvārī vairākkārt klubā redzēsim jau minēto Ņūorleānas mūziķi ROCKIE CHARLES, kā arī populārās angļu grupas MILLION DEAD solistu FRANK TURNER, vācijas poppunk zvaigznes DONOTS un vēl citus.

Vairāk informācijas meklējiet kluba mājas lapā www.fontainepalace.lv

Komentāri
0
Nu re! Fonteins turpina cīņu ar Liepājas mafiju...
0
Būšu.
0
Buču?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Komentāri
Viskas