0
[#]

Trauma Moralis piedāvā: smagās mūzikas grautiņš meksikāņu mērcē: GRINDSEX. VOL.3.

Šī gada 17. oktobrī (piektdiena) klubā „Depo” plkst. 20:00 sāksies koncertsērijas „Grindsex” trešais pasākums. Šoreiz pasākuma nagla būs meksikāņu deathmetal spēlmaņi Prohibitory, kuriem šis būs vienīgais koncerts Latvijā, Eiropas tūres ietvaros. Uzstāsies arī pašmāju smagās mūzikas apvienības un dīdžeji.

Grupa Prohibitory Latvijā viesosies pirmo reizi savā 18 gadu pastāvēšanas vēsturē un sola kārtīgi parādīt, kā tiek zāģēts otrā pasaules malā. Grupā ir četri dalībnieki, dibinātājs ir joprojām niknais ģitārists Angel Osio, dzimis 1964. gadā.

Apvienība koncertējot apceļojusi visu Meksiku, 2003. gadā devusies tūrē uz Spāniju, pirmo reizi Eiropas tūrē bijuši 2005. gadā. Pastāvēšanas laikā izdoti pieci albūmi - Waiting to the darkness grave (1995) -Black mass (1993) -Necrofilia (1992) -Excomulgado (1992) -Virus (1991).

Prohibitory tūre sāksies 8. oktobrī Vācijā, aptvers turpat vai visu Eiropu līdz pat Skandināvijai un noslēgsies ar koncertiem Meksikā 28. decembrī.

Grupas menedžeris un vokālists Deivs ir priecīgs par iespēju koncertēt Latvijas publikai, un cer gūt daudz labus iespaidus.

Pasākumā uzstāsies arī grupa trauma moralis, kas šovasar devās pirmajā Eiropas tūrē, spēlējot sešās valstīs, kā arī tādas grupas kā Goreslut, Dehydrated Goat un Anal Punishment.

Elektroniskās mūzikas cienītāju ausis priecēs noise meistars ERROR, breakcore pavēlnieks KODEK, kā arī cybergrind entuziasti Lethal Vomit.

Ieeja: 4 Ls (pēc 22:00 5Ls)

 

 

Komentāri
+1
ir labs!
+1
KWĪĪĪĪ
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
PeterisP
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
munky (19 gadi)
sumpurnis (14 gadi)
Komentāri
Viskas