0
[#]

14.novembris (piektdiena), klubs „DEPO”, 21:00

DUNCAN PATTERSON / MICK MOSS - a night of Antimatter, Anathema and Ion music

Mick Moss
Dziesminieks, kura saknes meklējamas gan Apvienotajā Karalistē, gan Īrijā.

Kopā ar multinstrumentālistu Dunkanu Patersonu 1998. gadā nodibinājuši grupu Antimatter.

Ja agrīnajos, pirmajos divos albumos „Saviour” (2000) un „Lights Out” (2003) tie bija muzikāli eksperimenti ar elektroniku, sieviešu vokāliem, variējot ambient, gothic un trip hop mūzikas lauciņā, tad pēdējie divi albumi „Planettary Confinement” (2005) un „Leaving Eden” (2007) ir akustiski vai pus-akustiski, bet skumjas apceres pilni.

Mika Mossa atpazīstamības zīme ir – vienkārši ģitāras pavadījumi un izjustais dziedājums, variējot ar balsi. Iespējams, vietām pārāk smeldzīga vai melanholiska mūzika, bet emocijas un pārdzīvojumu izraisoša klausītājā.

Drūmo noskaņu kliedē Mika joki, kurus viņš trāpīgi iestarpina pa vidu dziesmām koncertos.
www.myspace.com/antimatterband

Duncan Patterson – muzikālās gaitas uzsācis 90-tajos gados, spēlējot bass ģitāru tolaik vēl doom metal grupā Anathema, pēc septiņu gadu kopīgiem ierakstiem un koncertiem, grupu pametis.

Pēc Anathemas periods Dunkanam bija Antimatter, līdz trešajam albumam - „Planetary Confinement” (2004) – lielākās daļas albumā mūzikas autors Dunkans pamet grupu pēc ieraksta. ( Šis albums arī saņem vislielāko kritiķu uzmanību un atzinību, ieskaitot titulu „Skumjākais Gada albums”)

Turpinājums seko pēc gada – personīgais projekts Ion un debijas albums "Madre, Protégenos" – stila rāmjos grūti ieliekams - akustiskā roka jaukums ar pasaules mūziku un mainīgu noskaņojumu ambient elementiem. ( albuma unikālā sintēze un skanējums veidojas no dažādu tautu mūzikas instrumentu un balsu izmantošanas ierakstā– Grieķija, Īrija, Meksika, Austrālija, Itālija)
www.myspace.com/duncanpatterson

Vic Anselmo – latviešu dziedātāja, kurai nupat iznācis debijas albums, muzikāli – pārstāv gothic/alternative žanru. Pateicoties apbrīnojamai balsij un plašajam muzikālajam redzeslokam, Vic Anselmo ir atradusi savu, īpašu ceļu mūzikā. Viņas dziesmas ir ļoti juteklīgas un aizrauj ar smalkiem dinamiskiem kontrastiem un skaņu daudzveidību, turklāt mūziku papildina iespaidīgs skatuves imidžs, kas liek domāt par Tima Bērtona filmu savdabīgajiem varoņiem. 
www.myspace.com/vicanselmomusic

+DJ

Šajā vakarā kluba telpas gaida neierasts noformējums, īpaša atmosfēra un emocionāls saviļņojums.
www.myspace.com/p3licanmosh

 

Komentāri
0
super
0
ou, jeeeee!!! es taa paardziivoju, ka saslimu uz Antimatter konci paggajushogad. Tagad shito iespeeju nu tochna nelaidiishu garaam ne par ko.
+1
būšu!
0
Bija zajebis. Vika duetā ar akustisko ģitāro norukāja pa pirmo, un čaļiem nekas cits neatlika, kā turpināt tādā garā. Anathema hīti reāli palīdzēja m/

BILDES: foto.inbox.lv/bladeofdarkness3/Vi...
0
Jā, šis bij varen labs pasākums, vismaz kaut kas savādāks, priekš ierastajiem piektienas vakariem, nu vismaz muzikālajā ziņā, tā jau viena daļa sejas tās pašas kas parasti un alkohola patēriņš ar ierastais.
0
Fantastisks vakars :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
P3LICAN (15 gadi)
Oi (14 gadi)
atmoda (11 gadi)
Allan63 (1 gadiņš)
Komentāri
Viskas