0
[#]

SANCTIMONY svinēs 15 gadu jubileju

DEATH'N'ROLL MEMBERS 2009

No 19. līdz 21.novembrim Baltijas galvaspilsētu mūzikas klubos notiks jau sestā "Death`n`roll members" pasākuma koncerti, kurā grupa SANCTIMONY svinēs 15 gadu jubileju.

Pasākumos uzstāsies grupas Rebel Riot (Rīga) un īpašie viesi Profane Omen (Somija). Šogad, par godu grupas apaļajai jubilejai, uzstāšanās notiks trijās Baltijas galvaspilsētās, pasākumu sēriju atklājot:

Ceturtdien, 19.novembrī „Tapper” klubā Tallinā, Igaunijā
Piektdien, 20.novembrī koncerts notiks klubā „Melnā Piektdiena”, Rīgā
Sestdien, 21.novembrī klubā „Muse”, Lietuvas galvaspilsētā Viļņā

Grupa SANCTIMONY savā 15 gadu jubilejas koncertā, uzstāsies un priecēs savus fanus, ar vairāk nekā stundu garu un plašu programmu, kurā skanēs dziesmas no visiem līdz šim iznākušajiem albumiem, kā arī līdz šim nedzirdētas, jaunas dziesmas no topošā albuma. Lai spilgtinātu SANCTIMONY uzstāšanos un atzīmētu „Death`n`roll members” pasākuma sesto gadskārtu, tiek gatavots īpašs gaismu šovs un skatuves noformējums. 
Koncertos uzstāsies arī jaunā, bet popularitāti iemantojusī grupa Rebel Riot, kura spēlē hard rock un heavy metal stilā. Koncertu sēriju kuplinās arī īpašie jubilejas pasākuma viesi - somu grupa „Profane Omen”. Grupa spēlē smagu, spēcīgu mūziku un 2007.gadā Somijā atzīta par gada labāko jauno grupu. „Profane omen” ir ierakstījusi vairākus demo albumus, kā arī divus pilnmetrāžas albumus, no kuriem pēdējais „Inherit The Void” 2009.gadā izdots ierakstu kompānijas „Playground” paspārnē.

„Death`n`roll members” pasākums ir iedibināta grupas SANCTIMONY tradīcija. Tajā ik gadu rudenī, kad grupa svin dzimšanas dienu, tiek pulcēti death’n’roll mūzikas piekritēji un aicināti uzstāties grupas draugi no citām mūziķu apvienībām, kā arī grupas, kuru mūzika patīk pašiem SANCTIMONY dalībniekiem. Šoruden grupa SANCTIMONY svinēs 15 gadu jubileju un atzīmēs „Death`n`roll members” pasākuma 6. gadskārtu.

„Death`n`roll members” pasākumam izveidoti arī speciāli T-krekli ar pasākuma simboliku.

DEATH'N'ROLL MEMBERS 2009: afiša

Komentāri
+1
kapēc, nu kapēc pa ceļam uz leišiem neiegriezties fonteinā?
+1
Baigais deja vu - tie somi tak pagājušajā DnR ar laikam bija ...
+2
Nea, aizpagājušajā.
+1
"Kas Tie Tādi, Kas Dziedāja", live būs ?
+1

alu_puika
, šodien, plkst. 00:05
[Link]
[Profils]
[–]
[+]
-1

"Kas Tie Tādi, Kas Dziedāja", live būs ?''

vēl tizlāku jautājumu nevarēji uzstādīt?
+3
Toč vajag pogu ''citēt'' ...
+5
Varbūt. Bet nevajag būt retardam un paskatīties ko copy/paste...
+1
:D
+1
jā, protams, un būs eternal suffering un christ church, un satan fallus, un viss pārējais, ko gaidīju savā pirmajā un otrajā Sanctimony koncī... un tad pieleca - to materiālu viņi diez kā negrib spēlēt!
+1
Christ Church un Autumn viņi reizēm uzspēlē gan. Pagājušajā DnRM neatceros, vai kādu no saviem vecajiem spēlēja, bet vismaz nospēlēja perfektu Grave - Soulless kaveri (jāteic, skanēja labāk nekā pašiem Grave šogad Bruķikā).
+1
ja būs brīvs vīkends, tad varētu piekāpt ar uz šo pasācienu. Līdz šim tik vienu esmu apmeklējis no d`n`rM baļļukiem. 2005.g. kabatā šķiet...
0
vai nu es esmu pārāk aizdzēries končos, bet kaut kā neatceros ka būtu kas spēlēts no vecajiem gabaliem.
0
esi pārāk aizdzēries. visos končos līdz šim, manuprāt, spēlē christ church.
0
Man ar tā šķiet ..
0
Bet es esmu aizdzēries ....
0
es ar, bet veel 5 ali palikuši.
+1
Es gan atminos, ka Sanctimony končos ir vecos gabalus spēlējuši. Un tikai. Nu kaut kad 90-tajos. ;)
0
Visos kuros esmu bijis spēlēja. Gandrīz visos Death'n'LOL biju.
+2
Meonz - aplam, 90-tajos viņiem nemaz īsti veco gabalu nebija. Visi bija vairāk vai mazāk jauni.
0
:D
0
No mūsdienu skatpunkta jau tie ir vecie gabali tāpat. 90-tajos, protams, tā tos nesauca, jo nekādu jauno jau nebija.
0
vai nu esmu akls, vai kā, bet kur tur ir rakstīta ieejas maksa?
0
sorry, atradu.
+1
Sākums 20:00. Ieejas maksa Ls4.00.
+1
Kāds vispār ies ? Santehniķi dzīvā parasti nobuldorizē, bet tie pārējie ... Profāns diez kas nebija, par Rebel Riot, spriežot pēc vienas dzismas, tāda latvju Cinderella - www.myspace.com/rebelriotrock...
+1
Eu, bet man jau patika, Profane Omen arī bija normāl!
+2
Profāni sūkāja dirsu. Bet Rebel Riot bija pārsteidzoši labi. Ne velti RnR garāžās uzvarējuši. Dzīvajā skanēja daudz spēcīgāk nekā tas čābiskais Mypis audio. Pēc tās dziesmas nokjlausīšnās gribējās pat kā Cinderella / Skid Row krustojumu noraksturot, bet likās par popsīgu. Pareizi jau būtu, jo koncī SR Monkey Busines labi nokapāja. Arī savējās dziesmas bija labas.

Santehniķi visu noslaucīja. Nomauca arī 3 Desumetāla gabalus no pirmā dēmuča m/
+1
Manuprāt, bija superīgi un grupas nozāģēja smuki.
+1
Tā kā uz šo konci nesanāca, biju 23.04. Fonoklubā, kur spēlēja SANCTIMONY un Rebel Riot. Rebel Riot biju dzirdējis pirms gada, pa šo laiku pamatīgi auguši muzikālā ziņā. Nu SANCTIMONY kā vienmēr labi, varbūt vienīgi mazliet vairāk gribējās, bet publika bija tik cik bija un lielākā daļa mazaktīva, tā kā neko.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
munky (19 gadi)
sumpurnis (14 gadi)
Komentāri
Viskas