0
[#]

Izdzirdējis vienu dziesmu no šī jaunā Grip Inc. albuma, nelaidu garām iespēju to dabūt savos nagos. Kas tad nu mums te ir? Mums te ir savdabīgs, moderns post-thrash (ne jau tāds kā tās metalcore grupas, kas nekautrējas sevi par thrash dēvēt), bagātīgi savircots ar dažādām garšvielām, kas sākumā atstāj nedaudz juceklīgu iespaidu, tālab noteikti jānoklausās vairākas reizes.

Tiem, kas, izdzirdējuši, ka pie bungām sēž (un ne jau rokas klēpī salicis) Dave Lombardo, sagaida no šī albuma kārtīgu thrash labākajās Slayer tradīcijās, der uzmanīties, jo tā te ir visai maz. Albums ir eksperimentiem bagāts un pilns ar visdažādākajām noskaņām un aranžējumiem. Stilistiski to grūti ierindot kādā noteiktā kategorijā – atbilstoši albuma nosaukumam še ir apvienoti dažādi mūzikas novirzieni, tomēr par pamatu tam visam likts thrash ar nelielu hardcore piejaukumu. Vairākās dziesmās Grip Inc. nekautrējas izmantot elektronikas skaņas, piemēram, otrā dziesma “The Answer” brīžiem skan tā, ka tikpat labi varētu būt no kāda jauna Paradise Lost albuma.

Uzteicami ir visi trīs grupas dalībnieki – Waldemar Sorychta par dažādu un interesantu dziesmu sacerēšanu, Gus Chambers par vokālo sniegumu, kas, kaut būdams visai tīrs, ir spēcīgs un pārliecinošs visa albuma garumā, un Dave Lombardo, protams, par lielisko bungu rībināšanu. Albumā mainīgas atmosfēras radīšanai ir izmantota ne tikai elektronika; pāris dziesmās fonā dzirdams ļoti zems dziedājums, izmantoti tādi instrumenti kā akustiskā ģitāra, čells, vijole un sitāra. Runājot par čellu, jāpiemin, ka to ir iespēlējis neviens cits kā Eicca Toppinen no grupas Apocalyptica, kuras ierakstos, kā zināms, ir piedalījies arī Lombardo.

Kā labākās dziesmas gribētos izcelt “Skin Trade”, kas ir vienīgā īstā thrash dziesma šajā albumā, turklāt ļoti laba; “Privilege”, kas ir ļoti interesants gabals grūti aprakstāmā stilā – iedomājieties tipisku thrash dziesmu, kurā ir atstāts vokāls, ložmetējbungas, ģitāras solo, bet rifi lielākoties aizvietoti ar spēcīgu simfonisku aizmuguri teju vai Therion stilā; un jo īpaši “(Built to) Resist” - lēns gabals ar aprautu čella čīgāšanu un doom-īgu noskaņu, ar piedziedājumu, kas neliek šaubīties par patiesumu...”BUIIIIIIILT TUUU RIIIZEEEEEST...”

Mēdz teikt: “Kas der visam, tas neder nekam”. Šajā gadījumā nav gluži tā, “Incorporated” ir ļoti interesants albums un lielākā daļa šo to sev tīkamu tur varētu atrast, tomēr eksperimentēšana aptver pietiekami plašu spektru, lai cilvēkiem, kam kāds žanrs sevišķi mīļāks par citiem, dažs labs no eksperimentiem ne visai ietu pie dūšas. Tie, kas allaž meklē kaut ko savādāku, laipni lūgti.

Vērtējums – 7,5/10

Intars.

Komentāri
0
Šo albumu ļoti gribu dzirdēt, jo Gripi patīk un jo īpaši Deivs Lombardo pie bungām. Man gan iepriekšējos albūmos vienmēr ir šķitis,ka vokālās partijas ir tās neizteikšmīgākās un tas sliktākais, kas ir Gripos. Ceru,ka veči būs labojušies.
0
izklausiijos shto un varu teikt ka labum labs
arii pie taa vokaal iipashi nav kur piesieties
0
Visnotaļ interesants albuums, peec daudzveidiigaa skaneejuma, noteikti der noklausiities thrash stila miiļotaajiem, skaņas ziņā daudzveidiigs un diezgan interesants, tomeer taads albuums kaa "Nemesis" ir daudz smagneejaaks par jauno, nav tik daudz mistrojumu ar muuzikas stiliem, kaa tas noveerojams jaunajaa albuumaa,
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Juods (20 gadi)
Nova (19 gadi)
M13 (jauniņais)
Komentāri
Viskas