0
[#]

Muzicējot jau no 1987. gada, Samel ir paspējuši mainīt savu stilu, pavisam pretēji. Sākotnēji šī grupa pārstāvēja black metal, bet ar katru albumu, arvien vairāk aizraujoties ar elektroniskiem eksperimentiem jau ir izpelnījušies industrial metal godu vai arī tieši negodu. Iespējams, ka tas ir noticis kautkādu komerciālu apsvērumu dēļ, bet tikpat labi to var nosaukt par samērā veiksmīgu eksperimentu.

Singls “Telepath” jau nedaudz liecina par komercijas pieskaņu, kaut vai dēļ sava techno ritma un patiesa metāla cienītājos varētu izpelnīties ne vienu vien lamuvārdu. Pārējās dziesmas gan nav tik traģiskas, pietiekami labi ir dzirdamas ģitāras un elektronika nav dominējošā, tā šeit ir kā palīgs atmosfēras radīšanai. Lielākajā daļā dziesmu, vokālists ir izvēlējies savu balsi apstrādāt ar elektroniku, kas īstenībā ir visai traucējošs faktors, radot iespaidu ka dziesmas šeit ir samērā mākslīgas.

Albumā var saklausīt samērā daudz līdzības ar Rammstein un The Kovenant. Atšķirība ir tikai tāda, ka The Kovenant ir daudz smagāks un agresīvāks un Rammstein melodiskāks un komerciālāks.

Pozitīvi var izcelt dziesmu “On earth”, šeit elektronika ir veiksmīgi izmantota lai radītu gotisku noskaņu, rodas pat līdzības ar Crematory pēdējā laika darbiem. Visai interesants ir arī “Helipolis”, šeit protams ka ir stāsts par seno Ēģipti, kā jau liecina nosaukums un viesmākslinieks Sami Yli Sirnio (Kreator, Waltari) uzspēlē sitāru, kas arī rada seno ēģiptikso noskaņu.

Kopumā var secināt, ka šis tomēr ir viduvējs ieraksts. Elektronika ir interesanta, bet albums vēl nav līdz pusei noklausīts, kad sintezatora spīdzināšana jau sāk traucēt, bet Rammstein faniem noteikti patiks.

Vērtējums 6 no 10

Bleakness.

 

Komentāri
0
Neesmu dzirdējis visu albumu, bet par Rammstein piekrītu par visiem 100%. Tāda viegli uztverama muzīciņa, ka var arī mājniekiem likt.
0
veel nav sanaacis ieveertete shito albumu (peedeejais ko paklausiijos bi `eternal`), bet pilniigi piekriitu, ka ar katru naakamo shii grupa saak liidzinaaties `rammstein`.

liidz sim man vislabaak patiik `ceremony of opposites` - vnk ideaali. jaapaklausaas sitais, bet nedomaaju, ka buus kaadi paarsteigumi.
0
eternal bija ļoti labs, bet šis ir vēl labāks.
0
Samael jau kopsh ''Ceremony of opposities'' nav izdevushi gandriiz neko normaalu.''Eternal'' vispaar nav klausaams,bet jaunais jau ir galiigi komerciaals.
0
Man shitais praatveeders saak leenaam diezgan smagi kaitinaat. Nu prieksh kam jaaraksta shitaadi apskati. Taa nav recenzija, bet tuksha njerksteeshana par metal muuzikas un elekrronikas sapludinaashanu, pie tam, atljaushos izspljaut, no kautkaada pilniiga zaljknaabja. Nu nevaru nevaru, kaitinoshi.
0
nu samael "Worship Him" un "Ceremony of opposities" man liekas ir tieshaam labi albumi,tikai tos peedeejos no vinjiem nav izdevies paklausiities...bet laikam jau nav nemaz veerts..
0
var ieraudzit veco bet tomer jauns! nepatik teksta skaitisana. bet tomer nesalidzinu samael ar f....en ramstein
0
nu nezinu, vispar nekaada sakara ar Rammstein neredzu(nedzirdu) principaa samael diskografijaa gribaas izcelt Ceremony of Opposites un Passage. bet tagad shim saraxtam arii pievienoshu sho Reign Of Light. tas iepriekshejais eternasl bija pilniigs suuds, shis ir labs, varbut no pirmaas reizes taa nelikaas, bet noklausoties kaadas 3reizes sapratu ka ir labs..man patiik. bet kaapeec Reign Of Light. shtolji ticiibas mainja?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
BigUgga (20 gadi)
viestards (20 gadi)
SpiegS (20 gadi)
Neonz (20 gadi)
Estragons (20 gadi)
Intars (20 gadi)
Deathperado (20 gadi)
Hopkins (20 gadi)
thetrve (20 gadi)
Valdis (20 gadi)
Midgard (20 gadi)
decapitated (19 gadi)
graver (19 gadi)
WrongTale (19 gadi)
dzelzsgriezeejs( (19 gadi)
Hellgar (18 gadi)
nerve (17 gadi)
lash (16 gadi)
FromBeyond (12 gadi)
mariush (11 gadi)
cmuizha (2 gadi)
Duumiņš (1 gadiņš)
Shadeen (1 gadiņš)
Schectermasterrace (jauniņais)
Grims (jauniņais)
Escaperoommen (jauniņais)
Komentāri
Viskas