Nu redz kā, sagadījās, ka uzskrēju virsū lieliskam pagājušā darbam, kas noteikti ir pelnījis vietu starp labākajiem gada albumiem grind scēnā. Šoreiz ir darīšana ar vācu grindfucker'iem, kas specializējas parodiju jomā. Tas ir patiess stāsts par grind mīļotāju skatu uz dzīvi, viena diena no grindera dzīvesstāsta. Bezkompromisu uzņirdziens tam, kas notiek ap mums. Par to, ko redzam iekš TV, dzirdam radio, redzam uz ielas u.t.t. - viss kā parasti. Bet galvenais jau kā to pasniedz.

Albums sākas ar zobu tīrīšanu radio pavadībā. Jap, viņš ir pamodies un sāk dienu. Radio skanošais grind gabals dara savu, un tam seko pacilājošs intro, kas ievada mūs jaunā pasaulē. Jaunā? Nē, mes atgriežamies vecajā labajā anālajā teritorijā ar "Back In Anal Territory". Tiek iekaustīts suns un viss ir kulē. Seko albums, kuru ļoti grūti aprakstīt vārdos. Esmu parodiju nīdējs, bet arī parodijas ir jāmāk taisīt, un, ja tās ir tik smuki uzražotas un sakombinētas kā šiem puikām, tad klausos ar baudu. Mēs dzirdam gan Ghostbusters, Enter Sandman, gan Rednex hītu, neatceros kā nu tur bij tas Joe. Te ir pat I Like To Move It! Uh!. Tas viss, protams, tiek pārveidots par Grindcore Joe, I Like My Grindcore, Ungrind My Heart un kā nu tur vēl, kā arī krietni vien tiek iespaidots dziesmu garums. "Fertig Machen, Szeneputzen" ir salikts pietiekami asprātīgi un interesanti lai varētu šur tur arī noslaucīt pa asariņai. Ļoti patīk man dziesma "How To Make A Grind", gandrīz vai mazliet iespiedu biksēs. Arī lūgšana Enter Bluesman 2 izraisīja platu smaidu. Cik skaisti skan dziesmas "Grindfuckers Lugen Nicht" un "Excrementory G. Punkt"- perfektas harmonijas ar telefona pīkstieniem uz tik labi pazīstamajiem instrumentiem, arī sievietes orgasma sasniegšana mūzikā nekad vēl nav skanējusi tik spēcīgi. Atraudziņu spēles, Harija Potera nošaušana... Nu to nevar izstāstīt vārdos, var tikai kautko haotiski apgrābstīt...

 Mīnusi mīnusi, hmm... Nu daudz nozog tas, ka nesaprotu vācu mēlē. Vēl prasījās par kapeiciņu smagāks un slimāks. Un ja vēl aizņemtos no Fantomas mākslu nostādīt klausītāju pilnīgā situācijas nenoteikšanas stāvoklī... būtu vēl divtik spēcīgi.

 Kopumā šis ir viegls, klasisks jautrais grindcore. Bet Uzmanību Draugi Un Draudzenes! Te ir viss. Te ir Punk, HC, Thrash, Heavy, Grind un te ir arī daudz popa. Te ir elektronika ar kosmiskiem sintiņiem un kas vēl ne. Tas viss arī tiek samaisīts vienā katlā. Tā kā secinājumus izdariet paši. Man ar savu visēdāja anālo gaumi tas ir viens ļoti patīkams klausāmgabals. Es varu pateikt viņiem paldies par to, ka man šodien uz spēcīgām paģirām iet tiešām jautri savā nodabā.

Fauns

 

Ievietots: 2005. gada 26. janvārī, plkst. 12:23
Komentāri
Psycholog
, 2005. gada 26. janvārī, plkst. 19:36
0
 
No truemetal uz trueporn?
Pagāns
, 2005. gada 27. janvārī, plkst. 13:02
0
 
Šo albumu gan vēl nēsmu tiesājis, esmu garošojis tik Iekšas, Recējušas asinis & Smagums, bet tur tā airzaušanās ar Smagumiem arī ir. Bet kā taisīt Smagumu (How To Make A Grind) ir pamācošs gabaliņš visiem Smaguma mīlētājiem he he.
Bleakness
, 2005. gada 28. janvārī, plkst. 17:24
0
 
jautrie grindi man tiik bet nevar shito nekur atrast
BigUgga
, 2005. gada 28. janvārī, plkst. 18:52
0
 
paklausiijos. drosvien otreiz neklausiisos - vienreiz baigi prikoliigi, otreiz, visticamaak, ne. saskaitiiju vismaz 2 onkel tom songus.
Intars
, 2005. gada 28. janvārī, plkst. 18:57
0
 
Nu es vienreiz dabuuj dzirdeet (pie als un zols) - varen jautrs. Ja shitaad situaacij atkaarto, ta gan jau aizies tikpat lab. t.i. BigUgga, pie alus tas ir kaa zacene :D
BigUgga
, 2005. gada 28. janvārī, plkst. 19:06
0
 
buus jaanoprovee >:]
Vampirs
, 2005. gada 31. janvārī, plkst. 00:32
0
 
man shitas albums jau kadu laiku stav kompi! shita grupa tiesaham ir jestra! man no vinjiem ir veelviens albums tas ar tikpat jautrs
KA4EP
, 2005. gada 31. janvārī, plkst. 09:55
0
 
E.G. rulz :)
canibal scream
, 2005. gada 6. februārī, plkst. 15:27
0
 
narmaljnij metlj4ik mne ponravilosj
canibal scream
, 2005. gada 6. februārī, plkst. 15:28
0
 
wery funny
RuncisRenars
, 2005. gada 18. februārī, plkst. 17:01
0
 
nu no pagaajushaa gada grind albumiem es sho tieshaam ierindoju labaako trijniekaa >:)
Bluudijs Magots
, 2005. gada 27. februārī, plkst. 13:27
0
 
normaļnije koverčiki pacani sģelaļi, ja normaļno duhanul
maukasrokas
, 2005. gada 4. augustā, plkst. 13:28
0
 
ja kaadam nepatiik, tad lai klausaas lauri reiniku
aBoRtA_AtLiEkA
, 2005. gada 28. oktobrī, plkst. 23:09
0
 
savā specialitātē ( anālā 80-90'to gadu pop/rock mūzikas piesmiešanā ) šitā apvieniba ir nepārspējama m/
beginning666
, 2006. gada 13. aprīlī, plkst. 16:32
0
 
hehehehe shitie ir jautri vechi kur bliezh jautru grindu un veel ir diezgan instrumentaali hahaha pacilaajosha muuzika dienas saaakumam :)
Zipaks
, 2006. gada 22. augustā, plkst. 21:23
0
 
uzskrēju virsū Guts, Gore & Grind (2002) albūmam... uzreiz no pirmās dziesmas sapratu ka vajag visu albūmu, tagat velkas un arī klauso... baigi iespārda ar savu odziņu... un drīz vien arī šito albūmu novilkšu...

Grindcore In Your Face
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji, tapēc ielogojies vai reģistrējies!