0
[#]

Kas meklē tas atrod. Pēc veiksmīgas vandīšanās pa izļurkātām iekšām un gļotām varu atlaisties krēslā un izbaudīt kādu ļoti feinu, salīdzinoši svaigu mantu. Lord Gore ir dibinājušies 1998. gadā un nupat ir izdibinājušies no tuneļa gala lai saņemtu komplimentus malu malās. Šis ir tikai otrais albums, ja neskaita demo ierakstus, un no iepriekšējā atšķirdamies tikai ar pieaugušo kvalitāti skanējumā, zēni ir pelnījuši pāris klapējienus pa plecu par savas īstās nišas atrašanu un sava, kā arī citu ļaužu laika nešķiešanu ar kautko pēc pirmajām skaņām ārā metamu. Jāatzīst, visai popsīgs gore-grind ar thrash iebraucienu vecišķā deathmetal, bet tas nebūt nenozīmē, ka puikas nemāk spēlēt. Smukas iespēlītes, pārdomāti soliņi, un ne pārāk ilga sēdēšana uz „mid-tempo”, lai gan, manuprāt varēja pasēdēt arī ilgāk, jo piestāv. Paši saka, ka ietekmējušies no Autopsy un Impetigo daiļrades (Lord Gore arī izpilda Breakfast At The Manchester Morgue iekš Tribute To Impetigo „Wizards Of Gore“). Impetigo ir baisi jūtams tai pašā kačkā un niknā pancīgumā, tikai riffi ir nedaudz bagātīgāki. Par Autopsy nemāku spriest, jo neesmu viņus klausījies.

Runājot par riffiem: tie mainās no pilnīgi banālām 4 akordu kombinācijām līdz interesantiem staigājumiem tālāk pa grifa virsmu. Kopumā skanējums ir pārsteidzoši svaigs, ja ņemam vērā to, ka albums ieturēts visai oldskūlā stilā. Skaņa atgādina Bloodbath. Gan trubīgās ģitāras, gan vokāls, kurš Lord Gore gan ir cūciskāks. 80% vokāla nāk pa taisno no kanāla, bet brīžiem rukšķēšana nāk caur sili. Vokāls ir ļoti labs, patīkams, un spējīgs likt klausītājam daudzviet ieklausīties, vai tas bija mākslīgs efektiņš vai tīrais. Lietoti tiek abi, bet ļoti mēreni un ar glanci. Protams, kā ir darīšana ar gore un horror, tā neiztikt bez filmu izgriezumiem, kas ir pilnīgi vietā un piedod vēl dzīvīgumu jau tā neapnicīgajam un garšīgajam meistardarbam. Albums ir 54 minūtes garš un (vēl) pieejams internetā par cenām, kuras pilnīgi noteikti neliek šķobīties, ja zini ar ko darīšana. Albuma dizains, tāpat kā mājas lapa ir ieturēts tādā kā flash multenīgumā un ļoti veiksmīgi papildina saturu ar atbilstošu un interesantu ādiņu.

P.S. nesajauc ar Gorelord, kas ir jau pavisam cits stāsts.

Cieņpilnais Fauns

 

Komentāri
0
vaacinja noformeejums jau nju stiliigs, naz ko jamie eedushi? jaameegina kauckur nokachaat, lai cenas internetaa atslaabst :>
0
Nu šie jau kļuvuši par ļoti mīļiem personāžiem, bet nu piebilst gan gribēju tikai to, ka laika gaitā man sirdij tuvāks tomēr izveidojies iepriekšējais albums "The Autophagous Orgy", jo nu tik smuki savīt tekstus ar mūziku ir jāmāk. Un kvalitātei nav ne vainas, man pat iepriekšējā skaņa patīk par kripatiņu labāk.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Sonnenmensch
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
BigUgga (20 gadi)
viestards (20 gadi)
SpiegS (20 gadi)
Neonz (20 gadi)
Estragons (20 gadi)
Intars (20 gadi)
Deathperado (20 gadi)
Hopkins (20 gadi)
thetrve (20 gadi)
Valdis (20 gadi)
Midgard (20 gadi)
decapitated (19 gadi)
graver (19 gadi)
WrongTale (19 gadi)
dzelzsgriezeejs( (19 gadi)
Hellgar (18 gadi)
nerve (17 gadi)
lash (16 gadi)
FromBeyond (12 gadi)
mariush (11 gadi)
cmuizha (2 gadi)
Duumiņš (1 gadiņš)
Shadeen (1 gadiņš)
Schectermasterrace (jauniņais)
Grims (jauniņais)
Escaperoommen (jauniņais)
Komentāri
Viskas