0
[#]

(ТЕМНОЗОРЬ - Вольницей в просинь ночей)

Vienai no interesantākajām krievu grupām, Temnozor, ir iznācis jauns, jau ceturtais albums. Jau pirmais Temnozor albums guva lielu atzinību „underground” mūzikas cienītāju vidū, un jo īpaši bijušās Padomju Savienības teritorijā. Pēc tam Temnozor nolēma neturpināt iet pa tā jau gana nodrāzto pagan metal taciņu, un uzsāka muzikālus eksperimentus, ko turpina vēl joprojām, kuru rezultātā radās plašu atzinību guvušais albums „Horizons”. Šobrīd Temnozor ir viens no skaļākajiem „Pagan Front” ruporiem, vismaz Krievijas teritorijā noteikti, līdz ar to par šīs grupas ideoloģisko rūdījumu ar viss ir skaidrs.

Viņu jaunākais albums, ja nav labāks, tad vismaz noteikti ir tik pat labs kā „Horizons”, bet bez šaubām noteikti nav vēl viens šī albuma klons. Pirmās dziesmas nedaudz atgādina rietumslāvu grupu black – tāds pieklusināts, lēns, melodisks zāģis. Protams, melodiskums ir diezgan izteikts, ko pastiprina fakts, ka ļoti daudz tiek izmantoti tautas instrumenti un melodijas. Bez šaubām neiztiek bez „Horizons” tipiskā smagnējuma, kas iepīts iekšā ātrajos meldiņos, kā arī akustiska skanējuma.

Jaunajā albumā, līdzīgi kā „Horizons”, netiek izmantos vienveidīgs vokāls. Vokālu spektrs ir vēl lielāks, un tiem ir vēl lielāka nozīme dziesmu skanējumā. Vokāls šinī albumā ir kā vēl viens (vai pat vairāki) mūzikas instruments. Viņš ļoti pasvītro dziesmas noskaņu un pat dziesmu vārdus. Un bez šaubām, kas ir netipiski black vai death, vārdus var arī saprast.

Rezumējot jāsaka, izcils albums, gluži kā pēc skolas sacerējumu programmas – ievads, iztirzājums nobeigums. Arī katra dziesma atsevišķi, bez šaubām, ir pašpietiekama. Šī albuma mūzika, ir Mūzika ar lielo burtu, un pat īsti nav svarīgi vai tas ir metāls, folk vai kāda cita žanra darbs. Var just, ka šinī ierakstā ir ieguldīta sirds un dvēsele, kam bez šaubām par sliktu nav nācis talants un izdoma.

Atzīme: 10/10

Black DATA

 

Komentāri
0
Shis albums man ir ka viens no TOP5 slavu albumiem aizejosha gada...
Blakus var nolikt tikai

KRODA (ukr) - Cry for Me... River
SVARGA (rus)- Ogni Na Kurganach
NEVIDJ (rus) - Zov Novoi Giperborei
KOB (rus) - Shroud of Woods
0
Bez šaubām bez šaubām, ka bez šaubām :)))))
0
Neskatoties uz to, ka bij nesaskaņas starp grupu un firmu CD-Maximum pēc iepriekšējā albuma izdošanas, un tā tiražēšana pat tika apturēta, izskatās, ka tomēr arī šo darbu izdevuši CD-Max... Jāmeklē mudīgi rokā.
0
nebūtu tā valoda būtu labi, bet tā valoda...
0
Viduvējs albums ar viduvēju skaņu. Ir pāris labu dziesmu, bet vairāk ir vāju.
7/10
0
Sonnenmensch rakstija:''KRODA (ukr) - Cry for Me... River''
Es atvainojos, pareizāk ir ''Cry to me river''
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
munky (19 gadi)
sumpurnis (14 gadi)
Komentāri
Viskas