0
[#]

Domāju, neviens death/grind mūzikas cienītājs ar šo blici nav īpaši jāiepazīstina, jo, kā noskaidrojās, pēc paša pieredzes ņemot, Lividity vārds nav svešs pat pilnīgi citas metal mūzikas faniem, kas ikdienā death/grind mūzikai pat virsū neskatās, bet zin šo grupu, galvenokārt pateicoties Lividity lirikai (atļaušos saukt to šādi, jo tas, attiecībā uz Lividity, skan ļoti jautri).

CD «Used, Abused And Left To Die» iznācis šajā, 2006, gadā. Imponē jau albuma vāciņš, kas uzreiz liecina – nu tūlīt būs jautri... Un tiešām, ir arī... klausoties šo CD pirmās 2 reizes, smējos... pilnīgi nopietni – nāca smiekli... un visā tajā labākajā nozīmē... gan par to, kā tas viss skan, bet lielākoties jau par to, kas tiek dziedāts («lirika»)... Dziesmu nosaukumi «Raped For Rent», «Stench Of Virginity», «The Urge to Splurge» nepārsteidz, bet smaidu sejā uzdzen pavisam noteikti... Interesanti, kur šiem džekiem rodas visas šīs idejas, ko tik nevar ar sievietēm izdarīt?  Katrā ziņā - Lividity fantāzija darbojas šajā jomā.. Interesanti – ko par visu šo ideju domā viņu sievas/draudzenes(?).

Jāsaka, ka tik interesantu death/grind sen nebija  iespēja dzirdēt. Daudz interesantu rifu, kas īpaši izceļas, pateicoties tīrajam ģitāras skanējumam, kas padara vieglu mūzikas izšķirtspēju, kas šajā gadījumā ir visai svarīgi, jo katrā dziesmā «notikumu» ir ļoti daudz, apjukt un pazaudēt orientāciju, kur tu atrodies dotajā brīdī, klausoties Lividity ir ļoti vienkārši, jo nepārtraukti klausītājam pāri gāžas vētra, kas neatlaiž līdz pat diska izskaņai... Īpaši var izcelt bundzinieka spēli, kas ir pilna ar ļoti interesantiem brekiem, blāstu kaudzēm – īsta brutālās spēles paraugstunda.

Īpaši izcelt kādu dziesmu ir visai pagrūti, jo atšķirt tās ir pagrūti, nedaudz traucē vienveidība, kas varētu būt norakstāma uz manas mūzikas gaumes īpatnību, bet tomēr... varētu no šī albuma atlasīt kādas 4-5 dziesmas, un tas būtu ļoti efektīvs disks, jo, klausoties 13. dziesmas pēc kārtas, beigās vienkārši kļūst garlaicīgi...

Kopumā -  urk urk, kvī kvī mūzikai ļoti labs albums, iesaku visiem, kam patīk labs noskaņojums klausoties death metal.

Meklējiet Lividity veikalā «Randoms».

Balrogh

 

Komentāri
0
Я думаю это лучший релиз группы..
Аблогу кстате Toshihiro Egawa рисовал..
Рецензия не плохая. :)
0
mjaa albuuminns pa pirmo zorti...
8)
vecie ar nav slikti/....
0
veel jau nedriikst piemirst ssi stila parstaavjus kuri arii labi darbojas sajaa jomaak aa piemeeram! .... Sanatorium.... un Viscera trail... tie kuri nav dzirdeejussi ssos arii silti iesaku! nenozzelosiet...
0
Sanatorium ir LOTI atskirigi no Lividity....
gan jau neesi pamanijis:)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
Deathperado
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Juods (20 gadi)
Nova (19 gadi)
M13 (jauniņais)
Komentāri
Viskas