0
[#]

Veikals «randoms» piedāvā...

Grupa Arcturus pavisam noteikti ir viens no fenomeniem metal mūzikā, viņu spēlētā mūzika ir kas pavisam neierasts, progresīvu elementu pārpilns veselums, mūzika – māksla, brīžam pat rokopera. Nav iespējams novilkt robežu starp visu minēto, jo šai mūzikai nav rāmju, tā ir pārsteigumiem pilna un jāsaka, arī ļoti ziemeļnieciska, jo nu grupas Arcturus esamības vieta ir Norvēģija, kas ir jūtams gan dziesmu struktūrās, gan kompozicionalajos risinājumos, gan pavisam noteikti pašā izteiksmes veidā, iespaidā, ko atstāj Arcturus veikums. 2005. gadā iznāca vienreizējais albums «Slideshow Symphonies» un nu jau kādu laiku ir pieejams šīs grupas koncerta DVD « Shipwrecked In Oslo, Live Rockefeller 2005», lai grupas fantastisko mūziku kopā ar ārkārtīgi interesanto, teātra elementiem piepildīto dzīvo šovu varētu izbaudīt pilnībā. Ar šī ieraksta palīdzību tas ir iespējams un pat vairāk.

Vērā ņemams fakts, ka Arcturus sastāvā pie mikrofona ir atgriezies Dimmu Borgir basģitārists/tīrās balss dziedātājs Simen «Vortex» Hestnæs un ja arī pie Dimmu Borgir viņa fantastiskās balss īpašības var dzirdēt pietiekami maz, tad pie Arcturus to var baudīt pilnībā. Pie bungām darbojas Norvēģu bungu zvaigzne «Jan Axel «Hellhammer» Blomberg, kas noteikti vien jau ir vērā ņemams fakts, lai nešaubītos par Arcturus vienreizīgumu.

Koncerts ir uzņemts Norvēģijas galvapilsētā Oslo, lielā koncertzālē Rockefeller, ļoti profesionāls kameru darbs, kā arī skaņa ir nevainojama. Šādu pašu vērtējumu var attiecināt arī uz Arcturus sniegto šovu – teātra maskas, tērpi, aktiertēlojumi uz skatuves un daudz citu pārsteigumu – tas viss iemūžināts šajā DVD, kam noteikti jābūt katram progresīvās metal mūzikas cienītājam kolekcijā, jo tas ir tā vērts!

Balrogh

 

Komentāri
0
Man gan tas šovs brīžiem likās tāds, teiksim, nenostrādāts - cik var gorīties... Dažreiz izskatījās, ka tie tēli īsti nezina, ko darīt.

Bet citādi DVD patiešām ļoti labs.
0
Tā ir jau reāla māksla... nevis tikai pliks metāls...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Juods (20 gadi)
Nova (19 gadi)
M13 (jauniņais)
Komentāri
Viskas