0
[#]

Veikals «randoms» piedāvā...

Viena no šobrīd spilgtākajām amerikāņu death metal grupām, bijušā death metal grandu Morbid Angel ģitārista Erik Rutan pilotetā Hate Eternal izdevuši DVD «The Perilous Fight», lai visiem grupas faniem, kas dažādu iemeslu dēļ nav līdz šim pabijuši šo monstru koncertā, būtu iespēja sajust reālu koncerta «elpu» sev uz kakla. Tiešām, Hate Eternal gadījumā tieši tā tas arī ir – pavisam dzīvs koncerta ieraksts, viens no «tuvākajiem» koncerta DVD, kāds ir nonācis manos nagos. Laikam šeit pozitīvi darbojas fakts, ka uzņemts viss šis pasākums ir diezgan mazā vietā ar nosaukumu «Garage» - maza skatuve, ļoti aktīva publikas lēkāšana no skatuves publikā un kas ir ļoti interesanti, neviena apsarga, kas traucētu šim pasākumam. Arī kameru darbs ir visai «dzīvs», dažas kameras, iespējams, ne vairāk kā 4, ar ko gan pilnīgi pietiek, lai ļoti dzīvīgi iemūžinātu šo zvērīgo uzstāšanos! Turklāt – ļoti laba skaņa, bungas nav pa skaļu, nedaudz skaļāks prasītos bass, jo Hate Eternal spēlē trijatā un līdzko Erik Rutan sāk spēlēt solo, tā nedaudz pazūd skanējuma brutalitāte, jo var dzirdēt un just galvenokārt tikai bungas, bet ar šo faktu ļoti ātri var aprast un jau pēc pāris minūtēm tas vairs netraucē.

Hate Eternal sast āvs šajā DVD ir diezgan jauns - bez paša līdera Erik Rutan grupā šobrīd ir basģitārists/vokālists Randy Piro un uzlēcošā bungu zvaigzne no Dānijas Reno Killerich (Vile, Panzerchrist), kas ir ļoti pieprasīts session bundzinieks, paspējis izlīdzēt tādiem grandiem kā Dimmu Borgir, Dew-Scented, Old Man's Child u.c., šobrīd arī Hate Eternal. Nedrīkst nepieminēt, ka iepriekšējais grupas bungu monstrs Derek Roddy pēc paša pieprasījuma ir izņemts no visiem bonuskadriem šajā DVD, izņemot videoklipus. Jāsaka, ka Reno ar bungupartijām ir ticis galā lieliski, ja jāņem vērā, cik īsā laikā viņam bija jāpagūst iemācīties visas dziesmas uz šo DVD filmēšanu. Cik īsā – to visi interesenti varēs dzirdēt šī DVD bonusvideo materiālos, kas ietver klipus dziesmām «The Powers That Be», «I, Monarch», «The Victorious Reign», ļoti jautru interviju ar grupu un 30. minūšu garu filmu par Erik Rutan piederošo «Mana Studios», kur savus ierakstus ar pašu Erik Rutan producenta krēslā ir ierakstījuši Cannibal Corpse, Krisiun u.c. , kā arī nelielu materiālu par Hate Eternal piedzīvojumiem tūres laikā. Iesaku, ir ļoti jautri to vērot, īpaši jau dēļ fakta, ka filmējuši to visu ir paši dalībnieki ar mājas kameru.

Pats koncertmateriāls ir 58. minūtes garš, 12 dziesmas, protams, ietverot Hate Eternal hītus «The Powers That Be», «I, Monarch», «The Victorious Reign», «Behold Judas» un «King Of All Kings» koncerta noslēgumā.

Kā jau minēju, DVD tiešām sniedz iespaidīgu klatbūtnes sajūtu, vienīgi ar papildus bonusu, piemēram, iespēju redzēt no sānskata, kā spēlē Reno Killerich – ir ko redzēt!

Balrogh

Komentāri
Šim resursam nav neviena komentāra!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Nova (19 gadi)
Komentāri
Viskas