0
[#]

Vēl viens Folter records izdevums, kas nonācis manā uzmanības lokā. Walpurgisnacht ir no Nīderlandes, radusies 1996. gadā un no sākuma grupas dalībnieki spēlēja grupu Mayhem, Gorgoroth, Satyricon, Rotting Christ un Abigor dziesmu kaverversijas līdz beidzot sāka rakstīt paši savas kompozīcijas un pieņēma nosaukumu Walpurgisnacht. Pēc lielāka pārtraukuma grupa aktīvu darbību atsāka 2002 gadā un jau pēc gada izdeva pirmo ierakstu «Moreasghesomp», kas bija grupas mēģinājuma ieraksts, kuš saņema ļoti pozitīvas atsauksmes un tika izpārdots. Vēlak grupa pievienojas Folter records saimei un nu viņu pirmais albums skan manā disku atskaņotājā.

Walpurgisnacht ir ļoti interesanta klasiskā old school black metal grupa, kuras mūzikā ir arī ļoti daudz melodiskas ģitārspēles, episku momentu un melodisku dziedājumu atsevišķās vietās. Mūzikā valda nakts, tumši meži, mistika, kas arī ir galvenās tēmas lirikā – Holandiešu teikas, leģendas par tumšām, ļaunām būtnēm un mežiem. Walpurgisnach lieliski noder kā ceļvedis īstā tumsības pasaulē, ko spēj uzburt old school black metal drūmās un melnās noskaņas savienojumā ar melodijām un tīru agresiju, klāt vel pievienojot stāstus par mistiskām būtnēm - kā ļoti interesanta un tajā pašā laikā biedējoša pasaka, kura pārņem tevi un neatlaiž pat pēc diska noklausīšanās.

Ja trūkst mūzikas Valpurģu nakts svinībām – Walpurgisnacht pavisam noteikti lieliski noderēs īstas mistiskas pasaules un atbilstošu tumšu sajūtu uzburšanā.

Balrogh

 

Komentāri
Šim resursam nav neviena komentāra!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Jelgab (18 gadi)
Teloah (12 gadi)
PainZ (8 gadi)
Komentāri
Viskas