0
[#]

Vaikals «Randoms» piedāvā

Grupa, kas nudien neprasa iepazīstināšanu – vācu thrash metal giganti Kreator - izdod vienu pēc otra fantastiski brutālu, asu un sociāli agresīvu tekstu pildītu albumu, līdz beidzot ir lieliska iespēja arī redzēt viņus izpildam thrash metal hītus «Tormentor», «Extreme Agression», «Phobia», «People Of The Lie» un citas thrash metal granātas vienā koncertā. DVD ir uzņemts metālmūzikas centrālajā festivālā Wacken Open Air Vācijā un Black Stage. Kā jau noprotams, skaņa un šovs neprasa komentārus, visādā ziņā koncerts ir grandiozs – sākās viss ar milzīgiem dūmu mākoņiem, par kuriem reiz Scott Ian no Antrax izteicās, ka Kreator ir galvas saspieduši - laist šādus dūmu makoņus, kad temperatūra ārā ir pāri +30°C, kad uz skatuves pie šādiem dūmiem vispār var nosmakt, bet nu ko var darīt, māksla prasa upurus... Kreator «Enemy Of God Revisited» upurētas ir arī krāsas – pats koncerts uz Wacken skatuves ir bešīgos un pelēkzāļos toņos, kas jau vien ir ļoti interesants veidojums no mākslinieciskā viedokļa...

Plaši padomāts ir par bonusmateriālu šajā DVD, kas ir īsta saldā maize thrash metal gigantu Kreator cienītājiem – pieejams vēl viens koncerts ar trim dziesmām, kā arī videoklipi dziesmām «Enemy Of God», kam klāt ir arī īsfilma par šī videoklipa uzņemšanu, «Dystopia», «Impossible Brutality» un «Dying Race Apocalypse». Īpašs prieks ir par albuma «Enemy Of God» 5.1 Mix ar animētiem textiem. Pacentušies Kreator ir pamatīgi, katrā ziņā nokachāt šo visu nav iespējams, tāpēc šāda supermateriāla iepirkšana šaubas neizraisa ne brīdi. Grandiozs thrash metal metariāls.

Ar «Enemy Of God» Kreator apliecina gan sev, gan visai metal skatuvei, ka ar viņiem nerēķinaties thrash metal skatuvē nevar, turklāt Kreator joprojām ieņem vietu pie leģendārākajām šī žanra grupām. Ja ASV ir Slayer tad Eiropai ir Kreator.

«Enemy Of God» ir rūpīgi plānots, agresijas pārpilns, smags un brīžiem vētras spēku sasniedzošs uzbrukums no Kreator puses. Ja klausītājs iesaistās, tad nav izredžu izstāties pusceļā -12 apziņu plosošas, labākajās thrash metal tradīcijās ieturētas, sienas ārdošas dziesmas, pildītas ar Mille Petrozza sociālo problēmu pilniem tekstiem un protams – ne ar ko nesajaucamais Mille dusmu pārpilnais vokāls. Albums agresijas ziņā apsteidz «Violent Revolution». Perfekts, tīrs production, daudz interesantu duetā izpildītu ģitāras solo partiju, bungu speciālists Jürgen «Ventor» Reil neprasa komentārus - bungu partijas ir pamatīga doublebass krusa... «Enemy Of God» ir lieliski jūtams, cik laba sadarbība Mille-m ir sanākusi ar otru, grupas sastāvā salīdzinoši jauno ģitāristu Sami Yli Sirniö, kurš darbojas tikpat leģendārā somu modern rock apvienībā Waltari. «Enemy Of God» katrā ziņā ir kārtējais Kreator solis, lai saglabātu Thrash Metal gigantu statusu – tas viņiem ir patiešām izdevies, tagad tikai jāgaida nākamais Kreator thrash metal uzbrukums, kurš noteikti netiks nepamanīts.

Šajā materiālā albums «Enemy Of God» ir pieejams ar divām bonuskoncertdziesmām «Toxic Trace» un «Coma Of Souls». Tāpēc visi thrash metal cienītāji – jūsu disku kolekcijā «Enemy Of God Revisited» ir jābūt.

Balrogh

 

Komentāri
0
Nu tad tā...
Ir man ienācis šis DVD...

Tas, ka pensionāri jau 20 gadus uz skatuves ir viena lieta, bet, šim koncerta DVD ir pavisam cits status manās acīs, jo, man kā Kreator agrīno albūmu fanam pat palika silti ap sirdi, jo grupa atspēlē pilnīgi visus agrīnos hītus - "Flag of Hate", "Extreme Aggression", "Pleasure to Kill" kā arī bonusā visam - "TORMENTOR"!!! - dziemu, ko koverojuši ir laikam visu iespējamo extrēmo žanru grupas, bet oriģināls ir oriģināls...

Iesaku visiem ĪSTAJIEM vecā treša cienītājiem pakaifot realā nostaļģijā!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Komentāri
Viskas