0
[#]

Nox ir grupa, kurā ir apvienojušies dalībnieki no grupām Severe Torture un Centurian. Kā jau noprotams, runa ir par death metal, kas tas neapšaubāmi arī ir. Šis ir pirmais šīs grupas debijas albums un jāsaka, debija ir izdevusies gana spēcīga. Nox spēlē ātru, ļoti tehnisku un tumšu, un tajā pašā laikā pietiekami melodisku death metal, kas varētu piesaistīt grupu Deicide, Vital Remains, agrīno Morbid Angel darbu cienītājus.

Ļoti jūtamas šajā diskā ir Marbid Angel «Altars Of Madnes» un agrīno Deicide izdevumu ietekmes. Traki ģitārrifi, blast-beat orientēta ritmika un tam visam pāri diezgan spēcīgi Deicide manierē ieturēti growl vokāli – Nox savā debijas albumā «Ixaxxar» ir savākuši spēcīgas klasiska death metal saknes, kas šājā gadījumā ir ļoti pozitīvi, jo šo tiešā vārda nozīmē var nosaukt par «atpakaļ pie saknēm» ierakstu, ko var mierīgi nolikt līdzās klasiskajām vērībam - «Altars Of Madness» un «Legion» no komentārus neprasošām apvienībām.

Arī tekstu tematika šai grupai ļauj vilkt spēcīgas paralēles, piemēram, gan ar Deicide, gan ar Vital Remains u.c. - Tumšo spēku piesaukšana, «Hail Satan» tipa teksti, kosmiskais haos, okultisms – tas un vēl daudzas šādas tēmas ir atrodamas Nox izdotā diska lirikā, dziesmu nosaukumi kā «Blind Mad God», «Satan Ex-Machina», «Insane Hatred For The Supposed Creator», «Zacar Od Zamran» jau vien liecina, ka šis nav gadījums, kad tiek graizīti sievišķi un ēstas zarnas, Nox vīri patiesi tiek saistīti ar vairākām underground okultiskajām organizācijām un sektām, te laikam pats Glens Bentons varētu pabrīnīties. Tāpēc ja jums ir vēlme pēc kārtīga sātaniskā death metal un jūs vēlaties dzirdēt lielisku turpinājumu iepriekšminētajiem Deicide un Morbid Angel izdevumiem, kurus minētās grupas jau vairs neierakstīs, kas arī nav vajadzīgs, jo ir Nox, tad «Ixaxxar» noteikti jābūt jūsu disku kolekcijā.

Balrogh

CD – Veikals «Randoms»

 

Komentāri
0
Pavisam nesen noklausījos, ļoti spēcīgs gabaliņš. Aizmirsi piebilst tikai,ka vokāls (Niels) ir no Prostitute disfigurement. Tā arī par NOX uzzināju.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Komentāri
Viskas