0
[#]

Grieķi Rotting Christ ar talantu Sakis priekšgalā taisās apmeklēt mūsu pašu Open Air festivālu «Melalshow.lv», tāpēc ar neviltotu interesi klausījos viņu jaunāko veikumu «Theogonia». Kārtējā melodiska, atmosfēriska un tumša black metal paraugstunda no klasiskās mākslas šūpuļvalsts Grieķijas. Rotting Christ nepārsteidz. Jautājums ir, vai tas ir vajdzīgs? Teikšu nē, jo tieši šis Rotting Christ nemainīgums, uzsvars uz klasiskām vērtībām padara šo grupu unikālu citu starpā. 10 dziesmu garumā Sakis ar komandu iet cauri tumšiem likteņa līkumiem, filozofiskiem un kultūrvēsturiskiem ceļojumiem mītiskaja pasaulē, sastopot Ciklopsus, izvērtē visas chetras esības pamatvielas. Šis viss kolorītais tēmu ansamblis ir pavadīts ar ļoti kvalitatīvu, melodiski pamatīgu un tumšu mūzikas plīvuru. Rotting Christ ar albumu «Theogonia» sniedz klausītājam neparastu ceļojumu savas unikalās kultūras pasaulē, kur viņi paši ir ārkārtīgi prasmīgi pavadoņi, jau kārtējo albumu pēc kārtas spējot radīt neapšabāmu interesi par grupu, gadu no gada, no albuma uz albumu, neatstājot nekādas šaubas par to, vai nākamais solis nebūs kādā citā virzienā. Nē, Rotting Christ ir uzticīgi dark/black metal pusei un akurāti ietur izvēlēto virzienu, tajā pašā laikā nekļūstot apnicīgi vai garlaicīgi ar atkārtošanos.

Rotting Christ varētu arī uzslavēt par dziesmu vērtību uzturēšanu – albumā nav ne vienas vājas dziesmas laika aizpildīšanai, katra kompozīcija ir īpaša. Daudzbalsīgie kori ar latīniskiem izsaucieniem daudzās dziesmās padara visu šo kopumu vēl iespaidīgāku. Kaut arī visas albumā iekļautās dziesmas ir vienreizējas un īpašas katra par sevi, tomēr īpaši vēlos izcelt mau personisko absolūto favorītu šajā diskā «Nemecic», ka arī «Phobo's Synagogue», «Gaia Tellus».

Rotting Christ gaidīšanas svētki var sākties, pagaidām ir iespēja priecāties mājās, vai jebkur citur, kur var klausīties šo disku.

Terra Grandis Maris Spiritus Est

Balrogh

CD – veikals «Randoms»

 

Komentāri
0
Nu domāju ka šitas CD būs arī manā top 2007 pirmajā 3niekā
0
švaks, ļoti švaks. man gan šķita ka viņi IR "apnicīgi vai garlaicīgi ar atkārtošanos"
0
Ļoti labs. Piekrītu Slayerman, ka varētu būt 2007. g. personīgajā topā.
Tie nav latīniski izsaucieni, bet gan sengrieķu valodā. Vispār daļa tekstu ir šajā valodā.
0
man favorīti arī ir ''Nemecic'' un ''Phobos Synagogue''... vēl savdabīga, man tīkama ir ''Enuma Elish''...
kopumā man patīk.. pat ļoti.
0
Burvīgs albūmiņš, lai gan varēja skanējums būt paasāks...
0
nepatīk ne šīs grupas vizuālais ,ne muzikālais..
un ne jaunais ,ne vecais CD.
un vispār pamatā man viņi šķiet popsa .(subjektīvi)
0
bļe šitas albums ir vienkārši izcils.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
P3LICAN (15 gadi)
Oi (14 gadi)
atmoda (11 gadi)
Allan63 (1 gadiņš)
Komentāri
Viskas