0
[#]

Metal giganti no Brazīlijas, grupa, ar kuru ir izaugusi vesela thrash/death metal klausītāju paaudze – Sepultura ir izdevuši dubulto koncerta DVD. Mīzīgs šovs Brazīlijas pilsētā Sao Paulu, uz kuru sanākusi vesela armija Sepulnācijai (tā tiek dēvēti Sepultura fani) piederīgo. Iespaids ir grandiozs.

Konertā Sepultura spēlē 21 dziesmu, materiāls ir ļoti daudzpusīgs – ietvertas ir gan jaunakās dziesmas no albumiem «Against», «Nation», «Roorback», ka arī senakiem albumiem, kad vēl Sepultura – s balss bija Max Cavalera - «Schizofrenia», «Beneath The Remains», «Arise», «Chaos AD» un protams «Roots Bloody Roots». Šajā DVD ir ietvertas principā visas lielākās Sepultura dziesmas, vilšanas nedraud nevienam - «Apes Of God», «Attitude», «Choke», «Sepulnation», «Refuse/Resist», «Territory» un citi hīti, protams, neizlaižot nu jau par metal klasiku kļuvuso «Roots Bloody Roots». Koncerta laika kopā ar Seplutura uz skatuves kāpj arī dažādi viesmākslinieki, pat viens no slavenākajiem Latīņamerikāņu hip-hop pārstāvjiem, kā arī piemēram Alex Carmago no Krisiun.

Kā bonus šajā Diskā ir aptuveni 18 min. Ilgs materiāls par grupas vēsturi un šī šova veidošana.

Šis DVD noteikti ir īpašs ar faktu, ka šī ir pašlaik pēdēja reize grupu Sepultura redzēt kopā ar bundzinieku Igor Cavalera, kurš nu jau grupu ir pametis – tāpēc visiem šī bundzinieka atraktīvās un neatkārtojamās spēles faniem iesaku šo DVD – ir tiešam ko redzēt un dzirdēt.

Otrajā DVDir pieejama filma speciāla Derrick Green veidota filma par Sepultura kopš viņš ir vokālists materials iekļauj arī stastu par katru grupas dalībnieku.

Klāt bonusā ir vēl paildus trīs dziesmas no atsevišķa koncerta - «Nomad», «Desperate Cry» un «Territory» un trīs videoklipi dziesmām «Mindwar», «Choke» un «Bullet The Blue Sky».

Balrogh

 

Komentāri
0
Mīzīgs šovs:D
0
nu sepulturas faniem tas ir ists salduminjsh!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Juods (20 gadi)
Nova (19 gadi)
M13 (jauniņais)
Komentāri
Viskas