Brutal Death metal cienītājiem un it īpaši šī ASV grupa noteikti nav sveša, jo jau nedaudz vairāk kā 15 gadus šī grupa jau ar savu pirmo pilno albumu «Let Us Pray» 1992 gadā bija spējīga nolikt sevi līdzās slavenajiem kristietības nīdējiem Deicide. «Icons Of Evil» ir grupas Vital Remains sestais studijas albums, kas absolūti ar trieciena spēku izlaužas ārā no atskaņotāju tumbām ar sen nepieredzētu brutalitāti un naidu pret visu, kas saistīts ar kristietību. Turklāt šajā albumā Vital Remains balss posteni ieņēmis neviens cits kā pats metal mūzikas «Sātans» - Glens Bentons no Deicide. Kopā šī elles trīsvienība – Glen benton, Dave Suzuki un Tony Lazaro ir radījuši absolūtu muzikalu ieroci, kam nespēs staties pretī nekādi reliģiskie sprediķi, vai līdzīgas «no ļaunā atpestošas» darbības - «Icons Of Evil» ir absolūts, pilnīgs un galēji ekstrēms Vital Remains albums, kas neatstāj nekādus atkāpsānās ceļus vai iespējas izmukt – nē, šeit tiek malts viss pēc kārtas absolūtā agresijā un nežēlīgā brutalitātē.

«Icons Of Evil» ir būvēts no 10 smagām, jebkuru kristieti pie krusta pienaglot spējīgām naglām-dziesmām no Tony Lazaro, kas apvītas ar Dave Suzuki kristietību absolūti iznīcinošiem tekstiem, kuri tiek vēl turklāt deklamēti Glena Bentona personā. Albums sākas ar intro «Where Is Your God Now», kurā ietverts jēzus sodīšanas un krustā sišannas skaņas. Pēc tam viss parvēršas par pilnīgu iznīcinošu skaņu eksploziju ar tituldziesmu «Icons Of Evil» un neapstājas līdz pat noslēdzošajam opusam «Disciples Of Hell».

Vital Remains neskatoties uz nežēlīgu brutalitāti mūzikā joprojām saglabājuši spēcīgu melodiskumu, vietās dziesmās parādās lēnākas iespēles ar spēcīgu melodisku ievirzi, kas pāriet izteiksmīgās solo partijās, kuras pat brīžam tiek spēlētas akustiski, lai pēc tam atkal viss pārietu cērtošu ritmu un ģitāru tonnu virpulī.

Ar instrumentu spēli Vital Remains viss ir viss ir absolūtā ideālā kārtībā, Tim Yeung bungu spēle šaja albuma ir īpaši iespaidīga, ka arī jaatzīst, ka tik brutāls un izteiksmīgs Glen Benton sniegums sen nebija dzirdēts pat Deicide pēdejā albumā.

Ierakstījis un producējis šo kristietības apokalipsi ir Eric Rutan sava Mana Studios. Albuma skanējums ir ekstrēmi brutāls un Eric Rutan ir paveicis nevainojamu darbu, Vital Remains sen tik iznīcinoši smagi nav skanējuši.

Kopumā Vital Remains «Icns Of Evil» ir viens no interesantākajiem Brutal Death albumiem šajā pavasarī.

Balrogh

CD no veikala «Randoms».

 

Ievietots: 2007. gada 17. jūnijā, plkst. 00:14
Komentāri
Intars
, 2007. gada 18. jūnijā, plkst. 09:32
0
 
Second rate "Dechristianize", IMO. Starp citu, ja nemaldos, "Disciples of Hell" ir Yngwie Malmsteen kavers :)
fatduude
, 2007. gada 18. jūnijā, plkst. 21:35
0
 
ši albuma vienīgais pozitīvais moments ir izcilais koverarts, ķipa, albuma mākslinieciskais vāciņa noformējums, un nekas vairāk
corpse
, 2007. gada 26. jūnijā, plkst. 17:22
0
 
ja artwork + pati muuzika repsektiivi atkal ar Glena Bentona viesohsnaos un driizu tuuri piedaloties Glenam..Nez tikai kapec nekad netiek zaimota cita religija ka tikai Kristietiiba??Jo Kristiehi neko preti nevar pateikt..lai pameegina Allahu saziimet un pamociit uz alb vacinja.
I.T.Warpath
, 2007. gada 18. augustā, plkst. 14:16
0
 
Interesanti, vai Bentons šamos tekstus tur iedeklamējot nebija zaļš no skaudības? Viņam ar saviem DEICIDE-iem tādus tekstu rakstīšanas kalngalus tā arī visā viņa karjeras laikā tā arī nav izdevies sasniegt...
NorvēģuPāķis
, 2007. gada 6. decembrī, plkst. 09:48
0
 
uhhhh galjinja labaa
Stabwound-orgasm
, 2008. gada 4. janvārī, plkst. 09:27
0
 
ir vērts klausīties ?
vai tas ir kārtējais vienmuļais desinieks??
un man arī kkā ārpusskārtas šķiet doma par to ,ka death metālā tiek lietoti visādi antikristiskumi un sātaniskumi..
infestus
, 2008. gada 23. martā, plkst. 19:53
0
 
Warpsth lsbi psteica :D
infestus
, 2008. gada 23. martā, plkst. 19:54
0
 
Kur tas "a" burts? Kosolapijs...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji, tapēc ielogojies vai reģistrējies!