0
[#]

Liekas ka pavisam nesen es atklāju Zviedru grind grupu Nasum, kas bija diezgan patīkams pārsteigums savas īapšās brutālās skaņas dēļ. 2004 gadā nāca ziņa par Nasum ģitārista un vokālista Miezsko Talarczyk traģisko nāvi Cunami katastrofā. Nasum beidza pastāvēt, bet grupas bundzinieks Anders Jakobson pēc gandrīz gadu lielas klusēšanas nolēma izveidot jaunu Grind/Death apvienību. Pēc reklāmas ievietošanas pavisam drīz tikai savākta jauna grupa no dažādu citu grupu dalībniekiem un jau 2006. gada jūnijā sākās darbs pie šī albuma «The Contaminated Void». Galarezultātā ir iznācis ļoti interesants, brutāls, ātrs Skandināvu stilā ieturēts Death/Grind, kurā jūtamas daudzas kādreiz Nasum raksturīgās noskaņas, bet, protams, kopumā šī ir pavisam jauna grupa ar savu skanējumu un izteiksmi.

Albumā «The Contaminated Void» ir 14 dziesmas, kas, kā jau raksturīgi šāda stila mūzikai, milzīgā ātrumā, kā liels nogruvums, gāžas pāri klausītāju galvām, neļaujot attapties pat dziesmu starplaikos. Labi ir tas, ka Coldworker nespēlē tikai vienveidīgā blast beat ritmā, bet mūzikā ir daudz tempu maiņas, ir ātras un vidēji lēnas kompozīcijas, kas pēkšņi var pārvērsties milzīgā vētrā, bet tipat ātri norimt, neļaujot klausītājam ne uz brīti atslābināties. Albums paiet vienā acu mirklī, īsti šādas mūzikas cienītāji noteikti meklēs repeat pogu uz disku atskaņotāja, jo rifu daudzveidību un ritma maiņas, ko sniedz Coldworker, ar pirmo klausīšanās reizi nemaz atmiņā neiesēžas un faniem būs interesanti klausīties šo albumu atkal un atkal.

Mīnus šajā albumā šķiet vokāls, kas visu padara vienveidīgu, jo liekas šai mūzikai nedaudz pārak klasiska death metal manierē ieturēts, bez īpašām nozvirzēm uz ekstrēmāku izvēršanos, kur tas prasītos. Tādu vietu šajā albumā ir ļoti daudz, bet vokāls nesniedz to, ko gribētos sagaidīt grind mūzikā.

Katrā ziņā Coldworker ar savu debijas albumu pārliecina ļoti spēcīgi, ļaujot cerēt, ka nakamie darbi būs aizvien ekstrēmāki.

Balrogh

CD no veikala «Randoms»

 

Komentāri
0
cik no myspace vareeja noprast, tiri sakariigs.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Juods (20 gadi)
Nova (19 gadi)
M13 (jauniņais)
Komentāri
Viskas