0
[#]

Ashen Light - In Accomplice Suffering: Conviction Is Hell

(В Состродании К Мертвым: Осужденным - Ад)

Šis albūms jau ir nosaukts par “best ever” krievu underground albūmu. Nedomāju, ka krievu skatuve, ir tik maza, ka var mētāties ar tādiem apgalvojumiem, bet daļa taisnības tur ir. Albūmā ir 4 koveri: Immortal, Darkthrone(2) un Mayhem, un 3 oriģinālkompozīcijas. Albūma skanējumu nosaka tieši šie četri koveri. Viss albūms izklausās kā viens vesels, nav nevienas kompozīcijas, kas kaut kā izlektu no kopējā fona. Koveri, lai gan ļoti pazīstami, tomēr ļoti patīkami dzirdēt tos Ashen Light izpildījumā, kuru ir devuši šīm dziesmām kaut ko savu. Tomēr man vairāk patika tās trīs oriģinālkompozīcijas, visdrīzāk to svaiguma pēc. Dziesmas ieturētas tipiskā Darkthrone skanējumā, varbūt nedaudz piejaucot slāviem tipisko melodiskumu… bet pavisam nedaudz. Skaņas kvalitāti varētu nosaukt par ļoti labu.

Albūms noklausāms vienā elpas vilcienā, un beigās var likties “par īsu”. Un drošvien vienīgais mīnus par ko varētu atzīmi novilkt nost, ir savu dziesmu skaitliskais mazākums šai albūmā.

Atzīmi es noteikti liktu 9/10

P.S. Liriskai atkāpei, viegli uztverama mūzika pat maziem bērniem, labs atmošanās līdzeklis lai celtos uz bērnudārzu. Bet ir viens mīnuss… bērnu ir grūti apģērbt, kad viņš kratās līdzi mūzikai.

Black DATA

 

Komentāri
Šim resursam nav neviena komentāra!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Nova (19 gadi)
Komentāri
Viskas